Wizja kobiety demonicznej okiem obiektywu

Z cyklu KOBIETY STĄD rozmawiamy z Kasią Mróz, która uczestniczyła w nietypowej sesji fotograficznej – w obiektywie Darka Gajko.

– Pozowała Pani, jako modelka, w dość nietypowej sesji. Skąd pomysł na taki kontrast kolorystyczny i tło?

 – Pomysł sesji w lesie i wizja kobiety demonicznej, mrocznej, zagubionej już od dawna był w mojej głowie… O takiej scenerii marzyłam już bardzo długo. Sukienka, w której pozowałam, ma dla mnie sentymentalne znaczenie – sama ją zaprojektowałam. Czuję się w niej wyjątkowo – dlatego też stwierdziłam, że będzie idealna. Soczysta czerwień i jesienne barwy lasu uważam za doskonałe zestawienie kolorystyczne.

 – Co Pani chciała przekazać, co zmienić? Pytam, bo wiele kobiet decyduje się na sesję, ponieważ mają swoje cele osobiste, oczywiście oprócz pięknej pamiątki w postaci fotografii.

 – Przede wszystkim chciałam wcielić się w postać kobiety, którą na co dzień nie jestem. Stworzyliśmy z Darkiem obraz kobiety mrocznej, trochę przerażającej, a zarazem seksownej i zmysłowej. Tego rodzaju sesje dają możliwość poznania siebie czy też wyzbycia się kompleksów.

 – Jak się Pani czuła w takim leśnym klimacie w cieniutkiej sukience? Nie przechorowała Pani?

 – Tego dnia było zimno i wietrznie. W dużej mierze adrenalina i emocje rozgrzewały, ale niestety sesja skończyła się przeziębieniem. Mimo to stwierdzam, że było warto !!

 – Jak długo trwały przygotowania?

– Fryzurę i makijaż robiłam godzinę. Dziękuję siostrze Ewelince za cenne rady i pomoc.

 – Patrząc na gotowe zdjęcia, co Pani myśli?

 – Myślę, że zrobiliśmy kawał dobrej roboty. Jestem zachwycona efektami.

 – A jak się pracowało z Darkiem?

 – Darek jest profesjonalistą!!! Jego podejście, cierpliwość, zaangażowanie i wyczucie sprawiły, że sesja okazała się czystą przyjemnością. Ma wyjątkowy styl, świetne pomysły oraz nietuzinkowe poczucie humoru 😉 Jego doświadczenia, wiedza i skupienie sprawiły że efekty są tak piękne.

– Dziękuję za rozmowę i gratuluję pięknych zdjęć.