O nas

KobiecyEłk.pl to serwis pisany oczami kobiet tego miasta i dla kobiet stąd.

To miejsce pasjonatek, pragnących się rozwijać społecznie i kulturowo, chcących dowiedzieć się więcej o kobietach stąd, pragnących poznać smaczki Miasta i regionu.

Tu poruszamy sprawy  dotyczące  kultury miejskiej, imprez, wydarzeń kulturalnych, aktualności oraz spraw życia społecznego jak i bardziej prywatnego, które, wierzymy, okażą się interesujące dla wielu kobiet miasta i nie tylko.

Znajdują się tu również artykuły oraz felietony związane z życiem każdej z nas, serwis ogłoszeniowy, dział kulinarny z przepisami oraz miejsce na listy czytelników. Mamy zatem nadzieję, że nie tylko mieszkanki Ełku znajdują tu coś interesującego dla siebie

Każdą z Was, która kocha to miasto, chce się dowiedzieć, gdzie warto być, co zobaczyć, gdzie się doskonalić, zapraszamy do codziennej lektury i dzielenia się z nami opiniami. Ełczanki w końcu mają swoje miejsce w sieci! Wejdź i sprawdź,  co mamy dla Ciebie.

Zapraszamy firmy chętne do informowania społeczności kobiecej o realizowanych wydarzeniach, produktach czy usługach do kontaktu z nami! Osoby chętne do pisania na naszym serwisie zapraszamy również do kontaktu.