PARTNERZY

Blog Pieczenie na zlecenie

Pieczenie ciast to ich pasja. Korzystają ze sprawdzonych, rodzinnych przepisów.
Istnieje możliwość zamówienia wypieków!
kontakt: pieczeniezlecenie@gmail.com

 

 

 

Blog Domowe wyroby nie psują wątroby

gotowanie krok po kroku: łakocie, obiadki, przekąski, kolacje, podkurki, zakąski, nalewki, popitki, śniadania, podwieczorki, lunch’e i brunch’e… Nagrody autorki bloga m.in. trzecie miejsce i książka o węgierskiej sztuce kulinarnej „Nobel dla papryki” Tadeusza Olszańskiego za najlepszego użytkownika lipca 2011, nagroda od portalu kulinarnego mojeprzepisy.pl.

kontakt: niepsujawatroby@gmail.com, tel: 500 738 660

 


Kawiarnia Literacka Krystyna BezubikKrystyna Bezubik
 – doktor literaturoznawstwa związana z Instytutem Badań Literackich PAN w Warszawie, pisarka, nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem. Publikowała w „Fa-arcie”, „Epei”; przez wydawnictwo Nowy Świat wydała tomik opowiadań pt. „Podróż”. Autorka programu kreatywnego pisania „Piszę, bo chcę i umiem” (www.facebook.com/PiszeBoChce).

Prowadzi warsztaty pisania online: „Piszę, bo chcę i umiem. Jak zacząć pisać?” oraz Kawiarnię Literacką stacjonarną w Białymstoku.
Na jej warsztatach możecie nauczyć się: jak pokonać blokady twórcze, jak znaleźć czas na pisanie, jak szukać motywacji i  inspiracji i przećwiczyć pobudzanie pisarskiej wyobraźni.

Zachęcamy do sprawdzenia się w nowej roli, kontakt w sprawie szczegółów kursu: kursy@piszebochce.pl lub tel. 662 171 210.

 

Marta Czaczkowska – studentka Uniwersytetu Warszawskiego na dwóch kierunkach: dziennikarstwie i komunikacji społecznej oraz bezpieczeństwie wewnętrznym. Pasjonatka podróży, dobrego jedzenia i dziennikarstwa. Postanowiła połączyć swoje pasje pisząc blog Podróże od kuchni. Od 5 lat dzieli życie pomiędzy Warszawą a Białymstokiem. Jednocześnie kosmopolitka i lokalna patriotka, bo choć uwielbia odkrywać nowe kraje, poznawać ciekawych ludzi i ich zwyczaje, najlepiej czuje się w Białymstoku (na podium znajduje się jeszcze Waszyngton i Bukareszt).

www.podrozeodkuchni.pl