W Walentynki do kina, na lodowisko lub parku wodnego

Dyskoteka na lodowisku i seanse filmowe – to propozycja MOSiR-u i ECK-u na Walentynki.

Dyskoteka na lodowisku? ? A czemu nie?! Zakochani płyną na łyżwach wtuleni w siebie,  w rytm piosenek o miłości… Dj Długosz nakręca atmosferę, Pizzeria Mamma Mia funduje kolację, a Raftech robi prawdziwe świetlne show na lodzie!

Drodzy zakochani – rezerwujcie wejście na lodowisko 14 lutego (dwie wieczorne tercje:  17.00 albo 18.30) 87 610 38 38 wew. 142

Para, która przyjdzie w przebraniu – może liczyć na niespodziankę!

 Tym, którzy wolą odpoczynek w ciepełku – proponujemy akcję ZAKOCHANI W PARKU WODNYM!

Calutka niedziela (14.02. 2016 ) to wejście dla par (hasło: ZAKOCHANI ! ) w cenie 10 zł/h /za parę.

Wiedzieliście, że wszystkie filmy świata opowiadają o miłości? A skoro już mowa o miłości… Wszystkich zakochanych zapraszamy do spędzenia wyjątkowych Walentynek w kinie ECK. Czeka Was romantyczna uczta filmowa i nie tylko. Wśród wszystkich par obecnych na seansach walentynkowych rozlosujemy bony upominkowe, do wykorzystania w ełckich restauracjach. Zapraszamy i pamiętajcie, jeśli widzicie słonie, to na pewno jesteście zakochani.

„Dziewczyna warta grzechu” – 14 lutego, godz. 17.00, bilet: 15 zł (pojedynczy), 20 zł (para)
Arnold (Owen Wilson) – żonaty reżyser przybywa do Nowego Jorku, by rozpocząć próby do swej najnowszej komedii. Zanim jednak przystąpi do pracy, postanawia skorzystać z uroków wielkiego miasta. Upojna noc w towarzystwie uroczej dziewczyny do towarzystwa o imieniu Izzy, nastroi go tak romantycznie, że zaproponuje jej pewien układ.

„Słaba płeć”, 14 lutego, godz. 19.00, bilet: 15 zł (pojedynczy), 20 zł (para)
Zośka jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze daleko. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie.