Tajemnica sukcesu – kto jeszcze chce poznać skuteczne techniki?

Największą rewolucją naszego pokolenia jest odkrycie, że istoty ludzkie, zmieniając wewnętrzne nastawienie swych umysłów, mogą zmieniać zewnętrzne aspekty swego życia – powiedział William James – filozof i psycholog. I tym trafnym spostrzeżeniem można określić NLP, czyli Programowanie Neuroligwistyczne.

Czasami zastanawiamy się, w czym tkwi tajemnica sukcesu niektórych osób. Czy ludzie Ci charakteryzują się czymś szczególnym? Czy można w ich zachowaniu odnaleźć pewne prawidłowości, techniki? Takie pytania, zadał sobie w latach siedemdziesiątych Richard Bandler, który wspólnie z Johnem Grinderem stworzyli  NLP.

Czym jest owo NLP, które świętuje takie sukcesy? Otóż jest to zbiór skutecznych technik pozwalających poprawić jakość swojego życia. Osoby, które pracują tymi technikami dziwią się, jak szybko można zmienić ograniczające przekonania o sobie, tak naprawdę bardzo głupie i często nieprawdziwe przekonania. Na tyle jednak silne, że blokowały wiele działań.

To tak, jakbyś miał super samochód z mocnym silnikiem. Ale te 500 koni mechanicznych pod maską dusi się, nie może ruszyć do przodu, bo masz zaciągnięty hamulec ręczny. I auto nie dość, że nie wykorzystuje potencjału, to jeszcze szybko się zepsuje. Po co tam taki pojazd?

Nie lepiej więc odciągnąć hamulec i ruszyć na pełnej mocy do przodu?

Tak właśnie działa NLP. Pomogło wielu osobom, zarówno w poprawie jakości swojego życia, jak i lepszej komunikacji z otoczeniem.

Jednak ci ludzie, którzy poznali techniki NLP mają też ogromne pretensje i żal – czemu poznali tę wiedzę tak późno! Gdyby wcześniej wprowadzili w życie zmiany, jakie w nich zaszły, zaoszczędziliby sobie kilka lat stresów i niepotrzebnego kręcenia się w kółko.

Teraz ta wiedza i te techniki są na wyciągnięcie ręki.

Już w sobotę 6 lutego w Ełku szkolenie „Intensywne wprowadzenie do NLP”.

Nie musisz nigdzie wyjeżdżać, brać dnia wolnego, płacić za podróż i nocleg.

Na miejscu, samo sedno NLP i najważniejsze techniki.

Korzystaj, byś nie był jak super auto na hamulcu ręcznym.

Zostały dwa ostatnie miejsca!

Prawdopodobnie już szybko taki warsztat nie zostanie powtórzony w Ełku 🙁

Kliknij po szczegóły:

http://elk.zdz.bialystok.pl/szkolenia/aktualnosci/238-wstep-do-nlp-warsztaty-praktyczne.html