Szkolenie „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość”, Białystok

16.04. 16 kwietnia możesz stać się bardziej szczęśliwa! Wszystko za sprawą udziału w szkoleniu, które poprowadzi Renata Wrona, autorka niezwykłej książki “Szczęśliwa kobieta, rozwój, kariera, miłość”.  Sprawdź sama a kto wie może  zaczniesz wstawać rano pełna energii i uśmiechać się do siebie. A wtedy sukces murowany!

cc-kopia-2Jeśli chcesz poczuć skrzydła  –  szkolenie „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość” jest właśnie dla Ciebie.

Możesz uwierzyć w siebie, stać się asertywną kobietą, która osiąga sukcesy. Możesz poprawić swój wygląd, zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo finansowe. Możesz wreszcie czuć się wolna i szczęśliwa.

Podczas inspirującego szkolenia dostaniesz pozytywną energię i motywację. Skonfrontujesz się ze swoimi wartościami. Uwierzysz, że masz wpływ na swoją przyszłość. Zobaczysz, jakie może być Twoje życie, gdy zaczniesz doceniać siebie i troszczyć się o siebie.

Co da Ci warsztat?

Zajrzysz w swoje serce, postanowisz, kim chcesz być, i zaczniesz konsekwentnie stawać się swoim lepszym, nowym JA. Otrzymasz narzędzia, które uświadomią Ci jakimi drogami możesz iść.  Po warsztacie będziesz wiedziała jak dążyć do poczucia spełnienia i szczęścia.

Dla kogo jest ten warsztat?

  • Dla kobiet, które czują, że chciałyby więcej od życia;
  • Dla kobiet, które chcą być szczęśliwe;
  • Dla kobiet, które pragną rozpocząć świadome życie, zgodne ze swoimi wartościami;
  • Dla kobiet, które chcą się dowiedzieć jak pogodzić wszystkie role, które pełnią na co dzień;
  • Dla kobiet, które chcą uwolnić się z trudnej życiowej sytuacji,
  • Dla kobiet, które chcą czuć się wolne od opinii i przekonań innych,
  • Dla kobiet, które czują, że potrzebują zastrzyku energii;

Prowadząca:

Renata Wrona, certyfikowana Life & Business Coach ICF, Trenerka rozwoju osobistego, PR managerka, mentorka, kobieta biznesu, właścicielka PRIME IMAGE, autorka poradnika „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość”, który prowadzi czytelniczkę w drodze do jej szczęścia.

Jej pasją są zagadnienia z obszaru rozwoju osobistego, wpływu przekonań na skuteczność w osiąganiu celów, poprawy jakości życia i kreowania marki osobistej. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu komunikacji i budowania marki osobistej oraz marki firmy. Wprowadza narzędzia coachingowe do pracy z tematem szkoleń, wzbudza wśród uczestników motywację do zmiany. Prowadzi szkolenia z wystąpień publicznych, komunikacji interpersonalnej, poczucia własnej wartości, doskonalenia kompetencji osobistych, interpersonalnych i menedżerskich, oswajania stresu, pomagając uczestnikom w osiąganiu najlepszej wersji siebie samego. Towarzyszy uczestnikom szkoleń, pomaga dostrzec różne perspektywy. Od lat wspiera Klientów w osiąganiu celów życiowych – prywatnych, zawodowych i biznesowych. Dba o to, aby podczas pracy klient miał pełne poczucie bezpieczeństwa i komfortową, przyjazną atmosferę.

Data: 

16 kwietnia 2016 r. godz. 9.30 – 16.00

Miejsce: 

Białystok, adres otrzymasz w mailu zwrotnym po zapisie

Koszt:

85 zł

Zapisy:

http://renatawrona.pl/produkt/szkolenie-szczesliwa-kobieta/

Ze względu na warsztatową formułę zajęć, liczba miejsc jest ograniczona.