Spotkanie autorskie z Renatą Wroną

17.03. Szkoła Artystyczna zaprasza na spotkanie autorskie z Renatą Wroną, autorką książki „Szczęśliwa kobieta rozwój, kariera, miłość”.

spotkanie_autorskie_renata_wrona_plakatJest to książka dla kobiet, które chcą realizować swoje marzenia – poradnik niezwykły łączący wiedze i doświadczenie coacha ICF i trenera rozwoju osobistego podane w sposób zrozumiały dla każdej kobiety. Efektem jest mieszanka…piorunująco skuteczna! – Prowadząc sesje coachingowe, spotykam wiele mądrych, pięknych kobiet, które żyją w świecie wymyślonym przez kogoś innego, robią rzeczy na które nie mają ochoty, nie czują się szczęśliwe, ale boją się zmiany.
Pragnę umocnić kobiety w przekonaniu, że warto marzyć i spełniać swoje marzenia. To naprawdę jest możliwe! Dlatego właśnie powstała ta książka. Chciałabym być dla czytelniczki towarzyszką podróży w drodze do zmiany: zmiany – takiej jaką ona sama sobie wybierze. – mówi Renata Wrona, autorka książki, business & life coach,trenerka rozwoju osobistego, PR managerka i właścicielka Prime Image. Autorka książki nie wymaga od czytelniczek znajomości psychologii, technik treningowych oraz specjalnych trików. Przekonuje, że jedyne, co jest konieczne, by zacząć żyć w zgodzie ze sobą, to chęć i postanowienie, że chcemy być szczęśliwe, zajrzenie głęboko w siebie, swoje marzenia, ustalenie celów i konsekwentne dążenie do ich osiągniecia. Samoświadomość i mądre relacje z otoczeniem potrafią uzdrawiać, a ograniczenia są tylko w naszej głowie. Właśnie o tym jest ta książka.

Renata Wrona – certyfikowany coach ACC ICF, trenerka rozwoju osobistego, PR managerka i właścicielka Prime Image. Specjalizuje się we wspieraniu ludzi w ich rozwoju, pomaga im w osiąganiu najlepszej wersji siebie samego, motywuje do poszukiwania szczęścia i propaguje zdrowy styl życia. W efekcie warsztatów i sesji coachingowych pomaga innym odkryć i nauczyć się w pełni wykorzystywać swój potencjał, osiągnąć sukces w życiu zawodowym i poczucie spełnienia w życiu osobistym. Stosuje pracę z obrazem wykorzystując metodę Points of You. Prywatnie biegaczka, miłośniczka podróży i stylu wege.

Termin:

17 marca 2016 r.
(czwartek)
godz. 18:00

Miejsce:
sala koncertowa
Szkoły Artystycznej w Ełku

wstęp wolny