Świąteczna ciężarówka Coca-Coli w Ełku

9. 12 Rozświetlona świąteczna ciężarówka 9 grudnia zatrzyma się na Placu Jana Pawła II. Nie zabraknie muzyki, konkursów dla publiczności, a na najmłodszych będzie czekał Święty Mikołaj.

W ramach wydarzenia TRUCK TOUR 2014 organizowanego przez firmę Coca-Cola rozświetlona ciężarówka odwiedzi kilkanaście polskich miast (m.in.: Trójmiasto, Łomżę, Białystok, Warszawę, Kielce, Bochnię, Kraków, Łódź). Już 9 grudnia truck przyjedzie także do Ełku.

Ciężarówka zatrzyma się na parkingu przy Placu Jana Pawła II. Podstawienie trucka planowane jest już ok. godz. 14.30. Natomiast w godz. 16:00 – 21:00 przewidziano wiele atrakcji dla ełczan.

Każdy będzie mógł własnym aparatem/telefonem zrobić sobie zdjęcia na tle świątecznej ciężarówki czy fotoplanszy z zabawną grafiką (plansza ma wycięte otwory na głowę). Najmłodsi będą mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem.

Nie zabraknie również muzyki puszczanej przez DJ-a. W trakcie wydarzenia przewidziano konkursy i zabawy z publicznością prowadzone przez animatora. Planowane jest m.in.: rodzinne ubieranie choinki na czas, animator z hostessami zaproszą uczestników wydarzenia do wspólnego wykonania prostego układu tanecznego.

O świąteczny klimat zadba nie tylko rozświetlona ciężarówka. Od 6 grudnia na Placu Jana Pawła II będzie stała już miejska świąteczna choinka.

Termin:

6 grudnia

godz. 16.00-21.00

Miejsce:

plac Jana Pawła II