Grudniowa planeta kobiet – wieczór filmowy tylko dla Pań!

12.12  Każda kobieta potrzebuje chwili wytchnienia od codziennej pracy i obowiązków. Każda kobieta potrzebuje odpoczynku, relaksu i odprężenia. Każda kobieta potrzebuje chwili tylko dla siebie! Rezerwujcie sobie 12 grudnia o godz. 18:00 na wyjście do  Planet Cinema w Ełku. Najnowsza komedia romantyczna w reżyserii Christiana Ditter’a, a przed nią specjalne, świąteczno – sylwestrowe atrakcje. KobiecyElk.pl jest partnerem wydarzenia.

W piątek 12 grudnia br. w ramach comiesięcznych seansów dedykowanych kobietom, Planet Cinema pragnie zaprosić wszystkie Panie na  komedię romantyczną „Love, Rosie”. Opowiada ona o Rosie Dunne (w tej roli Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA.  Rosie i Alex znają się od dzieciństwa. Ich wieloletnia przyjaźń zostanie wystawiona na próbę, gdy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie zachodzi w ciążę. Mimo wcześniejszych planów namawia jednak swojego przyjaciela, by opuścił Dublin i wyjechał na studia do Ameryki. Sama w tym czasie przygotowuje się do macierzyństwa.

Film to jednak nie wszystko, co czeka na uczestniczki Planety Kobiet. Wieczór spędzimy m.in. z firmą Mary Kay, która będzie wykonywała makijaż wieczorowy, a także zaprezentuje najnowsze trendy na bal sylwestrowy. Wella Design przygotuje pokaz fryzur. Nie zabraknie również rękodzieła i prac manualnych. Architektka wnętrz Anna Smolińska z pracowni Arterior pokaże jak dekorować mieszkania domowymi metodami oraz nauczy artystycznego pakowania prezentów. Natomiast z Patrycją Krukowską z Akademii Kreatywności „KruczkaArt” Panie będą miały możliwość wykonania dekoracji metodą decoupage.

Każda z Pań otrzyma również słodki upominek od Jazz Club Papaja.

Całość wydarzenia rozpocznie się o godz. 18:00, natomiast seans filmowy o godz. 19:10.

Specjalna cena biletu dla Pań – 15 zł

Termin:

12 grudnia (piątek)

godz. 18.00

Konkurs:

Mamy dla naszych Czytelniczek trzy bilety do Planet Cinema Ełk na 12 grudnia na film „Love, Rosie”. Mają szanse otrzymać je te osoby, które:

– polubią nas na FB (jeśli jeszcze tego nie zrobiły) – jeśli ktoś nie ma FB – może ten element pominąć

– zapiszą się do newslettera, (jeśli jesteście zapisane sprawdzimy tylko w bazie subskrybentów wasz mail)

– odpowiedzą na pytanie:

O której godzinie zacznie się grudniowa Planeta Kobiet?

Bilety otrzyma osoba, która odpowie jako druga, ósma i dwudziesta druga.

Odpowiedzi, koniecznie z podaniem imienia i nazwiska, wysyłajcie na maila: redakcja@kobiecyelk.pl.

Jedna osoba może wysłać jeden mail.

Sprawdźcie, czy spełniłyście warunki konkursu – jeśli nie, maila nie uwzględniamy :(

Konkurs rozstrzygnięty.

Bilety wygrały: Krystyna K., Violeta T., Marta S.

Gratulujemy i wszystkim dziękujemy za udział.