Sin City 2 w Planet Cinema

Kryminał i jednocześnie thriller trzymający w napięciu może wprowadzić do naszej codzienności trochę adrenaliny. Jeśli lubisz emocje – wybierz się na Sin City 2: Damula warta grzechu w Planet Cinema przy galerii Brama Mazur. 
Dwight (Josh Brolin) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green) – dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką – Marvem (Mickey Rourke).
Oprócz tego w kinie “Zostań, jeśli kochasz” –  opowieść o  nieśmiałej i niezwykle utalentowanej dziewczyna, która stoi przed najtrudniejszym życiowym wyborem. W repertuarze także horror “Jako w piekle, tak i na ziemi” – pod ulicami Paryża kilometrami ciągną się katakumby, wieczny dom dla niezliczonych dusz. Kiedy zespół badaczy zapuszcza się w ten niezbadany labirynt kości, miasto umarłych odkrywa przed nimi swój mroczny sekret. Dramat “Zanim zasnę” z kolei to opowieść o Christine, która codziennie budzi się nie pamiętając kim jest i nie potrafiąc przypomnieć sobie żadnych faktów z przeszłości.
Dla dzieci Dzwoneczek i tajemnica piratów oraz Wakacje Mikołajka, a dla starszych dzieci, od 12 roku życia “Wojownicze żółwie Ninja”- przybysze z kosmosu atakują Ziemię, a z pomocą mieszkańcom przychodzi czwórka Żółwi Ninja.
REPERTUAR: Planet Cinema Ełk
Poniedziałek, 15 Września 2014 r.
Dubbing
Dla dzieci
Zanim zasnę PREMIERA
Napisy
Napisy
Dubbing
Bilety:
                                                           PN – PT                                               WEEKEND
Normalny 19 zł (2D) 19 zł (3D) 22 zł (2D) 22 zł (3D)
Ulgowy* 16 zł (2D) 16 zł (3D) 18 zł (2D) 18 zł (3D)
Pekao 15 zł (2D) 15 zł (3D) 15 zł (2D) 15 zł (3D)
Specjalny** 15 zł (2D) 15 zł (3D) 15 zł (2D) 15 zł (3D)
Czwartki z Kinder Bueno 10 zł (2D) 10 zł (3D)
Konkurs: 

Mamy dla naszych Czytelniczek dwa bilety do Planet Cinema Ełk na dowolny film do końca września. Mają szanse otrzymać je te osoby, które nas polubią na FB (jeśli jeszcze tego nie zrobiły) i odpowiedzą na pytanie:

Kto gra nieobliczalnego zabijakę – Marva  w filmie “Sin City 2” Bilety otrzyma osoba, która odpowie jako trzecia i dziewiąta.

Odpowiedzi, z podaniem imienia i nazwiska, wysyłajcie na maila: redakcja@kobiecyelk.pl.

Konkurs rozstrzygnięty.  Do kina wybiorą się: Joanna Sz. i Beata W. Gratulujemy!