ABC małej firmy – bezpłatne szkolenie

Są kobiety, które myślą o własnym biznesie, ale się wahają. Często brak decyzji wynika z niewiedzy. Nadarza się okazja, by zgłębić temat.

Park Naukowo-Technologiczny organizuje bezpłatne szkolenie, na które zaprasza przyszłych przedsiębiorców, uczniów szkół licealnych, techników, studentów oraz absolwentów.  Szkolenie „ABC małej firmy” odbędzie się w ramach konkursu „Twój Startup- Twoja przyszłość” w dniach 22,23 września 2014, w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku. Warsztaty mają na celu wzmocnić wiedzę przyszłych przedsiębiorców. Szkolenia przeprowadzone zostaną przez profesjonalnych trenerów, którzy posiadają doskonałą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie prezentowanych tematów. W dniu 22 września szkolenie prowadzone będzie przez: Dagmarę Strzębicką, która specjalizuje się w marketingu strategicznym, modelach biznesowych i ocenie potencjału rynkowego koncepcji. Podczas szkolenia zostaną poruszone takie tematy jak przygotować się do kontaktu z inwestorem, jak przeanalizować potencjał rynkowy swojego projektu, jak stworzyć model biznesowy oraz jak jak przygotować prezentację inwestorską i jak się zaprezentować.

Drugi dzień szkoleń, 23 września, zostanie poświęcony aspektom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej oraz wszelkich aspektów prawnych na jakie można się natknąć prowadząc firmę. Trenerami, którzy przybliża te zagadnienia są: Adam Morawski – radca prawny, założyciel i Partner Zarządzający Kancelarią Morawski & Wspólnicy. Od wielu lat zajmuje się doradztwem na rzecz międzynarodowych korporacji i średnich przedsiębiorstw pod kątem planowania i obsługi inwestycji. Doradza w szczególności w zakresie finansowania inwestycji, kontraktów, prawa spółek oraz nieruchomości. Bartosz Bacławski – rzecznik patentowy (prawnik) specjalizujący się w prawie własności przemysłowej i intelektualnej, w tym w prawie autorskim, a także praktykujący w dziedzinie prawa administracyjnego.

Termin:

22,23 września 2014

Miejsce:

Park Naukowo-Technologiczny w Ełku

Zapisy:
Monika Zalewska (m.zalewska@technopark.elk.pl)

Wstęp wolny