Piotr Karpienia i jego najnowszy singiel

Kto myślał, że Piotr Karpienia niczym nas nie zaskoczy, bardzo się pomylił. Najnowszy singiel ełckiego muzyka, „Partyzant”, zbiera świetne recenzje.

Cała Polska usłyszała Piotrka z zespołem w sobotę w Dzień Dobry Wakacje w TVN. KobiecyElk.pl zapytał wokalistę o powstanie utworu. Otóż, podobnie jak w poprzednich, autorem jest też Piotr (co nas nie dziwi:). Chciał stworzyć utwór o tym, co jest w życiu najważniejsze, czyli miłości. Ale nie banalnie. I choć tytuł utworu związany jest z wojną, czy walką, tekst nie ma z wojowaniem wiele wspólnego. Bohater jest pewny, niemalże na granicy arogancji, że zdobędzie upatrzoną kobietę, choć tę poskromić ponoć wcale nie jest łatwo…

Krótki i zwięzły rockowy numer ma zadatki na przebój. Jest wprost idealny do śpiewania z publicznością na koncertach. Budową i klimatem może kojarzyć się z hitami z lat 70.,  odrobina drapieżnej gitary w refrenie łatwo wpadającym w ucho.

Piotr Karpienia, wokalista, muzyk, kompozytor i autor tekstów. Laureat „Mam Talent”, zwycięzca konkursu „Przebojem na Antenę”, finalista Irlandzkiego „You’re a Star”. Związany z muzyką od kilkunastu lat. Przez ten czas był wokalistą zespołów: Same Nazwiska, Subfone, Flesh Creep.

Gęsia skórka i niesamowite emocje to nieodłączne elementy koncertów Piotra Karpieni. Wokalista świetnie się czuje w mocnym rockowym repertuarze jak i w spokojnych balladach gdzie słychać jego charakterystyczną, zapierającą dech chrypkę.

Trzymamy kciuki za sukces Piotrka.