Wygraj zestaw pysznych kaw wraz z elegancką puszką

Przy kawie najlepiej się rozmawia, a jeśli jeszcze do tego dochodzi idealny aromat, to milej płynie czas. Dlatego chcemy Wam przekazać 10 zestawów z pyszną kawą Espresso Casa Segafredo Zanetti: mielonej i ziarnistej w zestawie z elegancką i szczelną puszką do przechowywania kawy.

Zestawy dwóch 250-gramowych opakowań kawy Espresso Casa Segafredo Zanetti z puszką mają szanse trafić do tych osób, które wezmą udział w naszym konkursie. Są dwa warunki.

Pierwszy warunek – polubienie KobiecegoElk.pl na Facebooku,

drugi warunek- odpowiedź na pytanie: Kiedy najlepiej smakuje Ci kawa? i wysłanie odpowiedzi na maila: redakcja@kobiecyelk.pl z podaniem swojego imienia i nazwiska. Jedna osoba może wysłać jeden mail.

Nagrody trafią do autorów najciekawszych wypowiedzi.

Espresso Casa Segafredo Zanetti została stworzona przez ekspertów marki z myślą o przygotowaniu idealnej włoskiej kawy we własnym domu. Mieszanka zawdzięcza intensywny i głęboki smak wydłużonemu procesowi palenia ziaren. Wyeliminowano dzięki niemu kwasowość, podkreślając jednocześnie delikatną nutkę goryczy. Dzięki zawartości Robusty, kawa charakteryzuje się podwyższonym poziomem kofeiny i delikatną cremą tworzącą się na powierzchni espresso. Ziarna Arabiki dają natomiast zdecydowany i esencjonalny smak, doskonale wyczuwalny zaraz po zaparzeniu. Espresso Casa to idealna propozycja na rozpoczęcie dnia. Wersje mielona, (w opakowaniach 100 i 250 g) i ziarnista (250 i 500 g) dostępne są zarówno w sieci super- i hipermarketów, jak i w internetowym sklepie

www.sklepsegafredo.pl.

Do dziesięciu laureatek konkursu trafią 250-gramowe opakowania kawy Espresso Casa, mielonej i ziarnistej, w zestawie z elegancką i szczelną puszką do przechowywania kawy. Konkurs trwa do 20 sierpnia.