Lubisz kosmetyki i potrzebujesz elastycznych godzin pracy – Spróbuj swoich sił jako konsultantka Oriflame!

Życie studenckie, macierzyństwo, a może staż na którym nie zarabiasz tyle, ile byś chciała? Potrzeba znalezienia dodatkowego zajęcia gwarantującego elastyczne godziny pracy i szansę na ciekawy zarobek pojawia się chyba w życiu każdego i nie będziemy w błędzie sądząc, że wbrew pozorom nie tak łatwo znaleźć pracę oferującą tego typu możliwości. Mamy jednak pewną propozycję, która zdaje się interesować dziś coraz więcej kobiet. Lubisz kosmetyki i potrzebujesz elastycznych godzin pracy, o których sama decydujesz? Spróbuj swoich sił jako konsultantka Oriflame!

Dlaczego warto zostać konsultantką?

Praca w roli konsultantki marki kosmetycznej o ugruntowanej pozycji na rynku to zdecydowanie łatwe, choć oczywiście wymagające pewnego poziomu zaangażowania zadanie. Wydawać by się mogło że rozdawanie katalogów wśród znajomych wystarczy, jednak wiele konsultantek przyznaje że początki potrafią być trudne – produkt trzeba nie tylko zaprezentować, ale i umiejętnie sprzedać. Szczęśliwie jednak wiele kobiet radzi sobie z tym doskonale – kosmetyki Oriflame to naprawdę wysoka jakość pielęgnacji w korzystnej dla portfela cenie, dlatego też wiele klientek nie potrzebuje przekonywania by zdecydować się na zamówienie nowego żelu pod prysznic, perfum, tuszu do rzęs czy balsamu do ciała. Co ma z tego konsultantka? Minimum 20% zysku ze sprzedaży, a nawet więcej, jeśli uda Ci się wyrobić plany marketingowe firmy. Im więcej zamówień zbierzesz, tym więcej zarobisz. Wyobraź sobie teraz ile chętnych na nawet niewielkie zamówienia możesz znaleźć w swojej grupie na uczelni. Dodatkowe pieniądze wpadają do kieszeni właściwie bez wysiłku!

To jednak nie koniec zalet pracy jako konsultantka Oriflame

Korzystaj z promocji dostępnych wyłącznie dla konsultantek

Jeśli lubisz kosmetyki i czujesz potrzebę częstego zmieniania tego, co stawiasz na swojej łazienkowej półce, praca w charakterze konsultantki Oriflame to dla Ciebie strzał w 10! Zarówno liczne zniżki dostępne jako bonus pracowniczy (23% stałego rabatu dostępnego już od chwili rejestracji w programie), jak i promocje dedykowane wyłącznie dla konsultantek sprawiają, że zdobywanie nowych kosmetyków do własnej kolekcji staje się znacznie łatwiejsze i tańsze. Wyobraź sobie teraz, że chciałabyś rozpocząć pracę jako wizażystka czy kosmetyczka – budując swoją kolekcję na kupowanych taniej kosmetykach Oriflame masz szansę testować i doskonalić swoje techniki na klientkach, jednocześnie nie wydając na to fortuny! Co więcej, testując kosmetyki marki na własnej skórze zyskujesz ogromną przewagę sprzedażową – wiesz, jak działają poszczególne produkty i jesteś w stanie sprzedać je z większą pewnością i zaangażowaniem. Im większy wgląd w ofertę, tym większa szansa na ciekawsze i większe zamówienia klientek, a tym samym więcej pieniędzy z zysku dla Ciebie.

Buduj nowe znajomości i ciekawe relacje zawodowe

Pracując jako konsultantka Oriflame z pewnością spotkasz na swojej drodze wiele ciekawych osób, zarówno w gronie innych konsultantek, jak i podczas organizowanych przez firmę szkoleń czy nawet w trakcie kontaktu z nowymi klientkami. Wystarczy, że każda koleżanka która złoży u Ciebie zamówienie przekaże swoim znajomym informację, że masz katalog i robisz zamówienia. Nowi ludzie będą napływać do Ciebie zupełnie naturalnie, a Ty zbudujesz sobie zaufanie oraz rozpoznawalność w branży. Praca konsultantki to naprawdę dobry start dla tych, którzy wiążą z kosmetykami swoją zawodową przyszłość!

Uczestnicz w szkoleniach i poznaj branżę od środka

Planujesz związać swoją przyszłość z branżą kosmetyczną? Start w roli konsultantki Oriflame nie tylko dobrze wygląda na Twoim CV, ale też daje Ci szansę uczestniczenia w ciekawych szkoleniach i warsztatach branżowych obejmujących zarówno kwestie skuteczniejszej sprzedaży i lepszego kontaktu z klientami, jak i całe mnóstwo kwestii związanych bezpośrednio z kosmetykami, nowinkami na rynku i ciekawostkami, które przydadzą Ci się na dalszych etapach kariery. Awansuj w Oriflame, lub traktuj pracę konsultantki jako hobby, rozwijając się na boku w zupełnie innym kierunku – wybór zależy wyłącznie od Ciebie.

Jak zostać konsultantką Oriflame?

Uważasz, że praca konsultantki jest w sam raz dla Ciebie? Aplikacja na stanowisko jest banalnie prosta! Wystarczy, że odwiedzisz stronę internetową marki i tam zarejestrujesz się w klubie Oriflame. Wypełnij wniosek, a w odpowiedzi otrzymasz drogą mailową specjalny numer i hasło dostępowe do sklepu Oriflame, w którym będziesz od tej pory składać zamówienia dla swoich klientek. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to konieczność wykonania pierwszego zamówienia w ciągu pierwszych dwóch okresów katalogowych, potwierdzając w ten sposób chęć udziału w programie. A jeśli zechcesz zrezygnować, wystarczy że przestaniesz składać zamówienia. To takie proste!