Jak kupić praktyczne krzesełko do karmienia?

Wraz z pojawieniem się w domu dziecka, pojawiają się nowe decyzje, które rodzice są zobowiązani podejmować.

krzeselko-do-karmienia-najlepszeDecyzje te mogą być mniej lub bardziej ważne istotne dla życia, rozwoju i zdrowia dziecka. Już zanim w domu pojawi się dziecko, przyszli rodzice decydują o zakupie odpowiedniego wózka, łóżeczka, fotelika samochodowego oraz w późniejszym okresie życia dziecka krzesełka do karmienia.

Wybór tych niezbędnych dla dziecka przedmiotów nie powinien być przypadkowy lecz dobrze przemyślany, by wszystko co rodzice postanowią wspierało rozwój dziecka. Krzesełko do karmienia powinno być przede wszystkim wygodne dla siedzącego już dziecka, ale również bezpieczne i praktyczne.

Krzesełkiem do karmienia, który wspiera rozwój dziecka, a przy tym spełnia wszystkie wymienione wymagania jest krzesełko Peg Perego Prima Pappa Zero 3. Krzesełko to jest niezwykle lekkie, funkcjonalne oraz idealne pod względem wykonania. Krzesełko może być użytkowane przez lata, do czasu, gdy dziecko ukończy 3 rok życia, znosi obciążenie do 15 kg.

Krzesełko Peg Perego Prima Pappa Zero 3 pełni funkcję leżaczka oraz krzesełka, już od narodzin maluch może odpoczywać w krzesełku – leżaczku, dopiero gdy urośnie i nauczy się pewnie siedzieć, może korzystać z krzesełka do karmienia. Krzesełko to wyposażone jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które mają zapowiedz wypadnięciu dziecka z krzesełka oraz ograniczyć ruchy dziecka podczas posiłku. Dodatkowym zabezpieczeniem jest także blokada znajdująca się w dole krzesełka, która zapobiegnie wypadnięciu dziecka z krzesełka.

Zaletą krzesełka jest trzystopniowa regulacja oparcia krzesełka jak i jego wysokości w siedmiu różnych pozycjach. Krzesełko posiada podpórkę, by dziecku było wygodnie oprzeć nóżki w czasie jedzenia. Siedzisko krzesełka Peg Perego Prima Pappa Zero 3 jest wygodne i miękkie pokryte skórką ekologiczną lub materiałem PCV, który łatwo utrzymać w czystości. Tacka krzesełka, jej górna część nadaje się do czyszczenia w zmywarce. Mechanizm składania i rozkładania krzesełka jest intuicyjny, idealnie nadaje się do przechowywania w małych pomieszczeniach.