25.09. „Król życia” na Planecie Kobiet – mamy bilety

25.09. Planeta Kobiet w Planet Cinema, pod patronatem KobiecegoElk.pl, wraca po wakacjach. Szykujcie się 25 września, tradycyjnie  w piątek od godz. 18.00, zaś po 19.30 film dla nas. Tym razem równolegle z polską premierą obejrzymy „Króla życia”.
„Król życia” to film o uwalnianiu się od świata korporacji, odkrywaniu kolorów życia i szczęścia. W filmie zobaczymy m.in.: Roberta Więckiewicza, Magdalenę Popławską, Bartłomieja Topę, Jerzego Trelę, Jana Peszka oraz Krzysztofa Czeczota. Nowa polska komedia do kin wejdzie 25 września i tego samego dnia obejrzymy ją w Ełku.
Czterdziestoparoletni Edward (Robert Więckiewicz) jest pracownikiem korporacji. Żyje w wielkim mieście i chcąc nie chcąc, uczestniczy w „wyścigu szczurów”. Wszystko go denerwuje. Jest najeżony, zaimpregnowany na otaczający go świat, złośliwy dla żony, niecierpliwy w relacjach z córką, prawie nie ma czasu dla swego starszego ojca.

Któregoś dnia ulega groźnemu wypadkowi. W wyniku niespodziewanych zdarzeń porzuca swoje dotychczasowe życie. I na nowo odkrywa otaczający go świat, a także żonę i córkę. Zaczyna dostrzegać ludzi i rzeczy, które przecież otaczały go już wcześniej. W kinach film będzie można zobaczyć jesienią, a teaser zapowiadający „Króla życia” można obejrzeć już teraz.

Edward, nigdzie nie wyjeżdża, nie ucieka w podróż dookoła świata, nie jedzie do Amazonii. Mieszka w tym samym mieszkaniu, chodzi tym samym chodnikiem, spotyka tych samych ludzi, ale wszystko jest inne. – Amerykańscy naukowcy udowodnili, że szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów – mówi Edward. Na to wygląda, bo główny bohater, którego poznajemy w zwiastunie, roztacza pozytywną aurę.

A przed filmem jak zwykle liczne atrakcje:

Wella Design:

– badanie trychologiczne skóry głowy mikrokamerą

Avon:

– testerownia

– pielęgnacja dłoni

Szkoła Policealna „Medyk”:

– masaż dłoni

Fundacja Ratujmy Życie:

– świat widziany przez alkogogle i narkogogle

– nauka pierwszej pomocy

– „Zagrożenia używkami wśród dzieci” – prelekcja (Marcin Chilicki)

eSMOKING WORLD:

– zwykłe papierosy vs. e-papierosy

– alkomaty

V.I.P-Gym:

– Zumba + trening funkcjonalny

– weightlifting

Słodki poczęstunek dla Pań zapewni Jazz Club Papaja.

Tradycyjnie odbędzie sie  konkurs, a w nim do wygrania atrakcyjne nagrody. Losowanie nagród odbędzie się przed seansem.

Całość wydarzenia rozpocznie się o godz. 18:00, natomiast seans filmowy o godz. 19:30.

Specjalna cena biletu dla Pań – 15 zł

KONKURS:

Mamy do wygrania dwa bilety na „Króla życia” w piątek na godz. 19.30. Mają szanse otrzymać je te osoby, które wymienią nazwisko przynajmniej jednego aktora/aktorki, który/która zagrał/a obok Roberta Więckiewicza w „Królu życia”.

Odpowiedzi, koniecznie  z podaniem swojego imienia i nazwiska,  ślijcie na adres redakcja@kobiecyelk.pl. 

Jedna osoba może wysłać jeden mail. Bilety trafią do osób, których mail dotrze jako trzeci i trzynasty.

Konkurs rozstrzygnięty.

Bilety wygrały: Monika Z. i Beata W. Gratulujemy. Wszystkim dziękujemy za udział.