Karma Brit – zdrowy posiłek dla każdego kota

Chyba każdy właściciel kota zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w jego życiu odgrywa odpowiednia dieta. Od sposobu żywienia w dużej mierze zależy nie tylko zadowolenie, ale także zdrowie naszego pupila. Karma Brit została tak skomponowana, by zapewniać naszym czworonożnym przyjaciołom dokładnie to, czego potrzebują. Starannie dobrane jedzenie to najprostszy, a zarazem najskuteczniejszy sposób przeciwdziałania poważnym chorobom u zwierzaków. Czym należy się kierować podczas kupna pożywienia dla mruczka? Dlaczego karma Brit to dobry wybór dla każdego kota?

Zdjęcie autorstwa Cong H z Pexels

Starannie dobrany skład

O tym, czy dana karma dla zwierzaka w rzeczywistości będzie mu dobrze służyła, decyduje przede wszystkim jej skład. Powinien być on starannie wyselekcjonowany i dobrany pod kątem potrzeb kotów. Receptura karmy Brit została opracowana przez specjalistów, którzy mają bogatą wiedzę w zakresie żywienia zwierząt. Hipoalergiczna formuła jest odpowiednia dla kotów bardzo wrażliwych i wymagających oraz dla zwierząt z alergiami i nietolerancją pokarmową. Każdy kot zasługuje przecież na to, co najlepsze! Co istotne, w karmach Brit nie znajdziemy zbóż, soi czy glutenu ani szkodliwych konserwantów. Jedzenie cechuje się wysoką zawartością mięsa, które stanowi podstawę kociej diety. Nie brakuje w nim również innych składników, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu zwierzęcia. Karma Brit została wzbogacona o owoce, warzywa, zioła, probiotyki oraz olej z łososia. Wszystkie te składniki to wartościowe surowce pochodzenia naturalnego, które doskonale wpływają na kondycję mruczków. Ponadto, pokarm marki Brit został tak opracowany, by koty sięgały po niego z prawdziwą przyjemnością.

Karmy dostosowane do potrzeb każdego kota

Warto pamiętać, że niektóre koty mają szczególne potrzeby, jeśli chodzi o dietę. Dla przykładu małe kocięta należy żywić inaczej niż koty dorosłe. Zdaje sobie z tego sprawę producent karmy Brit, dlatego oferuje pokarm przeznaczony dla mruczków w każdej fazie życia oraz dla zwierzaków zmagających się z konkretnymi problemami. W ofercie marki można znaleźć karmę dla kociąt w wieku od 1. do 12. miesiąca, która zawiera delikatne składniki łatwe do strawienia. Z kolei dla dorosłych kotów dobrym wyborem będzie karma Brit wzbogacona o kompleks trzech typów błonnika. Jej unikalny skład doskonale wpływa na metabolizm, a także pomaga pozbyć się kul włosowych z przewodu pokarmowego. Producent nie zapomniał także o najstarszych mruczkach. Dla nich przeznaczona jest karma o obniżonej zawartości tłuszczu i magnezu, która wzmacnia kocie stawy i zapobiega nadwadze związanej ze zmniejszoną aktywnością.