Fotografia smaku – konkurs fotograficzny

Przygotuj swoją popisową potrawę, zrób zdjęcia i weź udział w konkursie. Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nasierowskiej w Ełku, zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Fotografia Smaku”. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 kwietnia 2016 r.


images-stories-czaro1-Konkurs_Fotografia_smaku_plak-480x675Wszystkich chętnych, zainspirowanych kulinarno-fotograficzną książką Zofii Nasierowskiej „Fotografia smaku”, ełcka biblioteka zachęca do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Należy przygotować swoją popisową potrawę, następnie ją sfotografować i przesłać dwa najlepsze zdjęcia potrawy na adres sekretariat@biblioteka.elk.pl

Mogą to być potrawy wszelkiego rodzaju i gatunku m.in. dania pierwsze i drugie, ciasta i zupy, rzeczy małe, jak ulubione desery, i wielkie, jak torty, które podajemy w szczególnych okolicznościach.

„Ważne aby fotografie przekazały ełczanom, sąsiadom, ale też przyszłości, wiedzę o naszych smakach i upodobaniach, o naszej codzienności, która potrafi być barwna i smakowita jak nasze potrawy (…)” MBP im. Zofii Nasierowskiej w Ełku.

Zasady:

  • do konkursu można zgłosić maksymalnie dwa zdjęcia potrawy,
  • zdjęcia muszą zawierać dołączony przepis na potrawę oraz sposób wykonania,
  • zdjęcie należy zapisać w formacie „jpg”, maks. wielkość pliku – 5 MB,
  • zdjęcia muszą być wynikiem własnej pracy twórczej i nie mogą w żaden sposób naruszać praw autorskich osób trzecich,
  • osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna na udział w konkursie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 kwietnia 2016 r.:

  • zdjęcia potrawy należy przesłać na adres sekretariat@biblioteka.elk.pl, w tytule maila należy wpisać Konkurs „Fotografia Smaku”.

Więcej informacji oraz regulamin na stronie: www.biblioteka.elk.pl