Autorki, którym ze szczęściem jest do twarzy zapraszają na Targi Książki

22-24.04. Serdecznie zapraszamy na stoisko Aneta Zamojska/Renata Wrona na Targach Książki w Białymstoku w dniach 22-24 kwietnia, gdzie autorki przedstawią swoje książki dla kobiet.

targi2Na Targach Książki Renata Wrona i Aneta Zamojska przedstawią swoje książki poświęcone kobietom, ich drodze do szczęścia i rozwoju. Z myślą o kobietach, autorki przygotowały na stoisku atrakcje dla nich i dla ich pociech.

Książka „Sekundy do szczęścia”  – Aneta Zamojska, to opowieść o wyborach kobiety. Wyborach łatwych i trudnych, impulsywnych i przemyślanych. To intrygująca książka, która łamie stereotyp postrzegania kobiety. KobiecyEłk.pl jest jednym z patronów wydania książki.

Sekundy do szczescia 4 wizualizacja duzyAneta Zamojska, NLP Master Practitioner, coach, certyfikowany trener rozwoju osobistego i trener biznesu, z wykształcenia polonistka, absolwentka studiów podyplomowych: Psychologii Zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Audytu Wewnętrznego i Audytu Funduszy Unijnych, uczestniczka wielu szkoleń u  trenerów z Polski i zagranicy; autorka projektów kulturalnych, edukacyjnych i szkoleniowych; przez wiele lat pracowała jako dziennikarka. Jej pasja to wspieranie ludzi w rozwoju i inspirowanie do zmian.(www.anetazamojska.pl; www.facebook.com/AnetaZamojskaTrenerCoach)

Książka „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość”- Renata Wrona to niezwykły poradnik dla kobiet poszukujących w życiu szczęścia. Autorka w ciepły i serdeczny sposób towarzyszy czytelniczce w jej drodze do zmiany i samoakceptacji.

Szczesliwa kobieta front duzyRenata Wrona, Akredytowana Life & Business Coach ICF, dyplomowana trenerka rozwoju osobistego i trenerka biznesu, PR managerka i właścicielka firmy PRIME IMAGE. Autorka książki „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość”. Jej pasją są zagadnienia z obszaru rozwoju osobistego, wpływu przekonań na skuteczność w osiąganiu celów, poprawy jakości życia i kreowania marki osobistej. Prowadzi szkolenia z doskonalenia kompetencji osobistych, interpersonalnych i menedżerskich, pomagając uczestnikom w osiąganiu najlepszej wersji siebie samego. Dzięki jej sesjom klienci osiągają spełnienie w życiu zawodowym i szczęście w życiu osobistym. Stosuje pracę z obrazem wykorzystując metodę  Points of You. (www.renatawrona.pl; www.facebook.com/CoachRenataWrona)

Autorki, mimo że jedna pochodzi z Warszawy, a druga z Ełku, spotkały się przypadkiem w Białymstoku na Konferencji organizowanej przez Projekt Kobieta w trakcie, gdy obie właśnie przygotowywały się do wydania swoich pierwszych książek. Postanowiły być dla siebie wsparciem i motywacją co zaowocowało współpracą na wielu, nie tylko wydawniczych płaszczyznach. Obie wierzą, że kobiety mają prawo do szczęścia i uśmiechu każdego dnia.

„Zapraszamy Państwa serdecznie na nasze stoisko i obiecujemy, że nie tylko z przyjemnością złożymy autografy na naszych książkach, ale także chętnie odpowiemy na wszystkie, nawet trudne pytania” – Aneta Zamojska i Renata Wrona.

Czytaj o targach:  https://www.kobiecyelk.pl/v-miedzynarodowe-targi-ksiazki-w-oifp-i-btl/