Zaskocz faceta w łóżku

Wielu facetów nie potrzebuje niesamowitych zaskoczeń w łóżku. Jednak jeśli jesteście wysoce aktywni seksualnie, trzeba wykazać się nieco większą inwencją, aby zaskoczyć swojego partnera w łóżku. W ten sposób można uzyskać o wiele przyjemniejsze doznania ze stosunku seksualnego. Poniżej dowiesz się więcej na temat tego, jak skutecznie zaskoczyć mężczyznę w sypialni.

Jak więc zaskoczyć faceta w łóżku? W niektórych związkach samym zaskoczeniem będzie to, że kobieta wyląduje z nim w łóżku. Statystycznie to właśnie mężczyźni najczęściej inicjują stosunki zastanawiając się, czy partnerka w ogóle tego chce. Wielu mężczyzn czuje niedosyt w sypialni, ponieważ często zdarza się tak, że albo w ogóle nie uprawiają seksu ze swoją partnerką, albo ona robi to na siłę z poczucia obowiązku. Faceci jednak najbardziej pragną tego, żeby to właśnie kobieta zainicjowała zbliżenie.

Nuda w sypialni

Niestety rutyna w łóżku zdarza się w wielu związkach. Przychodzi ona zazwyczaj z biegiem czasu, jednak partnerzy czują, że chcą coś zmienić. Warto jednak zacząć działać w tym kierunku i faktycznie zmienić coś w sypialni. W ten sposób skutecznie zaskoczysz swojego mężczyznę. Możliwości są tak naprawdę nieograniczone. Czasami wystarczy sama rozmowa na temat seksu, aby urozmaicić nieco stosunek seksualny. Rozmawiajcie więc o swoich potrzebach i preferencji, a na pewno nuda podczas seksu zniknie.

Warto pamiętać o tym, że mężczyźni są wzrokowcami. Wielu z nich lubi przebieranki, które zmieniają codzienny wizerunek swojej kobiety. Dlatego jeśli niemal codziennie ubierasz się grzecznie i delikatnie się malujesz, warto ubrać się w bardziej wyzywającą sukienkę, pończochy czy erotyczną bieliznę. Jeśli jednak na co dzień ubierasz się bardziej wyzywająco, możesz pokazać mu się w łóżku bez makijażu czy bielizny, czyli taka, jaka naprawdę jesteś. Warto także przetestować tego typu gumowe lale.

Nowości w łóżku

Często nie trzeba szukać na siłę nowych rozwiązań aby zaskoczyć mężczyznę. Warto pomyśleć nad tym, czego nigdy nie robiliście, a co uwielbiają mężczyźni. Zastanów się więc nad seksem oralnym. Nie zawsze będzie Ci się to podobać, jednak Twój mężczyzna może go uwielbiać. Oczywiście nic na siłę, ponieważ nie ma co poświęcać samej siebie. Najlepiej, jeśli działałoby to w dwie strony. Jeżeli nigdy nie próbowaliście seksu analnego, może warto się zastanowić nad tym rozwiązaniem. Najprostszą propozycją będą różne pozycje seksualne, które same w sobie urozmaicają stosunek seksualny.

Zabawki erotyczne

Jest to kolejny etap eksperymentowania w łóżku. Pokazanie mężczyźnie zabawki erotycznej może go mocno zaskoczyć. Należy jednak pamiętać, że nie każdy mężczyzna będzie chciał uprawiać seks w obecności różnych gadżetów. Warto więc wcześniej porozmawiać na ten temat lub zacząć od prostszych, mniej inwazyjnych gadżetów. Może to być na przykład bielizna erotyczna, opaski na oczy czy kajdanki. Dla bardziej wtajemniczonych świetnym rozwiązaniem będą wibratory. Obecnie na rynku istnieją również wibratory dla par, z których można korzystać w tym samym momencie podczas penetracji.