Wysokie Wtorki w Planet Cinema

Od 11 listopada 2014 r. wszyscy wysocy będą mogli poczuć się komfortowo w kinie! Ełckie Planet Cinema wprowadza specjalną promocję, dzięki której osoby wysokie nie tylko zapłacą mniej za bilet, ale również obejrzą film w przyjaznych warunkach.

 

Choć według wyników badań z National Bureau of Economic Research osoby wysokie są szczęśliwsze od tych niższych, natomiast miejsca takie jak kino czy komunikacja miejska nie dostarczają im wyłącznie pozytywnych wrażeń. Borykają się z problemem długich nóg, które z trudem mieszczą pomiędzy fotelami, a do tego ludzie zwracają im uwagę na to, że zasłaniają ekran. Dlatego Planet Cinema w Ełku przygotowało wyjątkową promocję, dedykując wszystkie wtorkowe seanse osobom wysokim. Zarówno panie powyżej 175 cm oraz panowie od 180 cm wzrostu będą mogli skorzystać z biletu za 15 zł, do którego dodatkowo otrzymają mały popcorn za darmo.  Promocja skierowana jest także do ludzi, którzy czują się wysocy.

Zwróciliśmy uwagę na to, że wysocy widzowie często odczuwają dyskomfort – mówi Tomasz Brodowski, dyrektor Planet Cinema Ełk. – Chcemy, by nasze kino było przyjazne dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych grup. Dlatego planujemy w odpowiedni sposób rozmieścić widzów tak, aby każdy miał pełną widoczność ekranu – zarówno osoby wysokie, jak i niższe.

Promocja rusza w Narodowe Święto Niepodległości, dzięki czemu wszyscy wysocy będą mogli z niej skorzystać i sprawdzić najnowszą propozycję kina. Tego dnia nie zabraknie także premier filmowych. Największym hitem wtorkowego repertuaru niewątpliwie jest Interstellar w reżyserii Christophera Nolana znanego z takich filmów jak  Incepcja, Memento oraz trylogii o Batmanie. Autorem muzyki do Interstellar jest wybitny, wielokrotnie nagradzany twórca Hans Zimmer. Natomiast w główną rolę wcielił się Mathew McConaughey, który tylko w roku 2014 otrzymał 6 nagród, w tym Oscara i Złoty Glob. Warte podkreślenia jest, że produkcję wykonano w technologii 4K, tzn. posiadającej czterokrotnie większą liczbę pikseli  w porównaniu do rozdzielczości Full HD!

Ponadto Planet Cinema Ełk w swoim repertuarze zapowiada inne premierowe tytuły, takie jak: Bella i Sebastian, Śmieć, Dzień dobry, kocham cię. Promocja dla wysokich obowiązuje na wszystkie wtorkowe seanse. Wybierając się do Planet Cinema, należy jednak pamiętać, że reklamy trwają tam nie więcej niż 10 minut.

Konkurs: 

Mamy dla naszych Czytelniczek dwa bilety do Planet Cinema Ełk na dowolny film – do wykorzystania do końca listopada. Mają szanse otrzymać je te osoby, które:

– polubią nas na FB (jeśli jeszcze tego nie zrobiły) – jeśli ktoś nie ma FB – może ten element pominąć

– zapiszą się do newslettera, (jeśli jesteście zapisane sprawdzimy tylko w bazie subskrybentów wasz mail)

– odpowiedzą na pytanie:

W jaki dzień tygodnia wysokie osoby mogą kupić tańszy bilet w Planet Cinema?

Bilety otrzyma osoba, która odpowie jako druga i dwudziesta.

Odpowiedzi, koniecznie z podaniem imienia i nazwiska, wysyłajcie na maila: redakcja@kobiecyelk.pl.

Jedna osoba może wysłać jeden mail.

Konkurs rozstrzygnięty:

Bilety otrzymują Asia P. i Magdalena J.