Planeta Kobiet, czyli dobry film oraz zdrowie i uroda

21.11. Listopadowa Planeta Kobiet już zaplanowana. W piątek, 21 listopada, w Planet Cinema atrakcyjne spotkania i wieczór filmowy tylko dla Pań – „Za jakie grzechy, dobry Boże?” Partnerem akcji jest KobiecyElk.pl.

Każda kobieta potrzebuje chwili wytchnienia od codziennej pracy i obowiązków. Każda kobieta potrzebuje odpoczynku, relaksu i odprężenia. Każda kobieta potrzebuje chwili tylko dla siebie!

Spotkanie rozpocznie się od pokazu pole dance. Później przeniesiemy się w świat zdrowia i urody. Dietetyczki wykonają uczestniczkom pomiary antropometryczne ciała oraz udzielą rad dotyczących prawidłowego żywienia. Ambasadorki zdrowego żywienia opowiedzą nam o mądrym i zdrowym gotowaniu. Natomiast o nasze piękno zadbają konsultantki firmy AVON, wykonując zabiegi pielęgnacyjne dłoni.

Konkurs dla Pań, w którym nagrody funduje Jazz Club Papaja.

Wieczór podsumujemy dużą dawką francuskiego humoru, z filmem „Za jakie grzechy, dobry Boże?” opowiadającym o czterech pięknych córkach na wydaniu, których wybrankami okazują się Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki. Jak to zaakceptują konserwatywni rodzice? Przekonacie się same!

 Termin:

21 listopada (piątek)

godz. 18:00

Miejsce:

Planet Cinema w Ełku

Bilet:

Specjalna cena biletu dla Pań – 15 zł

Konkurs: 

Mamy dla naszych Czytelniczek trzy bilety do Planet Cinema Ełk na 21 listopada na film „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Mają szanse otrzymać je te osoby, które:

– polubią nas na FB (jeśli jeszcze tego nie zrobiły) – jeśli ktoś nie ma FB – może ten element pominąć

– zapiszą się do newslettera, (jeśli jesteście zapisane sprawdzimy tylko w bazie subskrybentów wasz mail)

– odpowiedzą na pytanie:

O której godzinie zacznie się listopadowa Planeta Kobiet?

Bilety otrzyma osoba, która odpowie jako pierwsza, siódma i dwudziesta druga.

Odpowiedzi, koniecznie z podaniem imienia i nazwiska, wysyłajcie na maila: redakcja@kobiecyelk.pl.

Jedna osoba może wysłać jeden mail.

Sprawdźcie, czy spełniłyście warunki konkursu – jeśli nie, maila nie uwzględniamy 🙁

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY:

Bilety na film „Za jakie grzechy, dobry Boże?” otrzymują: Justyna K., Kasia K., Agnieszka M. Gratulujemy! Wszystkim dziękujemy za udział.