Wygraj bilety do Planet Cinema

1-4.02. Planeta Kobiet w Planet Cinema w piątek, ale warto wybrać się do kina też wcześniej, tym bardziej, że jeszcze trwają ferie. Polecamy „Co Ty wiesz o swoim dziadku?”.

Dick (Robert De Niro) jest emerytowanym generałem amerykańskiej armii i świeżo upieczonym wdowcem. Jest także dziadkiem Jasona (Zac Efron) – młodzieńca nudnego jak seks ślimaków. Dick postanawia zrobić z wnuka mężczyznę i zabiera go w podróż w poszukiwaniu utraconego testosteronu. Pomysł jest dość prosty – zdeprawować chłopaka za pomocą maksymalnej ilości źle prowadzących się niewiast, a przy okazji samemu skorzystać z ich wdzięków. Jason początkowo opiera się jak może, szczególnie, że już wkrótce ma stanąć na ślubnym kobiercu. Dick potęguje jednak swe wysiłki, a że z niejednego pieca chleb jadał, wie, że są takie pokusy, którym nie oprze się nawet święty…

REPERTUAR: Planet Cinema Ełk
od poniedziałku, 1 Lutego 2016 r. do czwartku, 4 lutego 2016 r.
Zjawa PREMIERA
Napisy
Dubbing
Dla dzieci
Dubbing
Dla dzieci
Napisy
Napisy
KONKURS:
Mamy dla Was dwa bilety do Planet Cinema – do wykorzystania przez luty. Mają szansę otrzymać je osoby, które polubią nas na FB oraz odpowiedzą na pytanie: Kto gra ojca Marty i Kasi w filmie „Moje córki krowy”. Odpowiedzi ślijcie na maila: redakcja@kobiecyelk.pl. Jedna osoba – jeden mail. Bilety trafią do osób, których mail dotrze jako trzeci i jedenasty.
KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY:
Bilety wygrały: Jolanta G. i Zuzanna M. Gratulujemy. Wszystkim dziękujemy za udział.