Warsztaty: Wiosna – zasady gry od kuchni

5.03. „Wiosna – zasady gry od kuchni” – to temat kolejnego warsztatu o zdrowym żywieniu Małgorzaty Meller. Choć o wadze zdrowego odżywiania nikogo nie trzeba przekonywać, wielu z nas ciągle myśli, że zdrowo znaczy skomplikowanie i drogo. Patronat nad spotkaniami sprawuje KobiecyEłk.pl. Poprzez cykl warsztatów, pokażemy że jeść zdrowo, znaczy nic innego jak smacznie, różnorodnie i niedrogo. Zapraszamy na kolejne spotkania, które poprowadzi miłośniczka zdrowego, racjonalnego odżywiania – Małgorzata Meller.

Wiosna to czas wzrostu i ekspansji. Podczas spotkania będzie kilka słów o skromnej diecie na przednówku; o wiosennym oczyszczaniu organizmu; czy pomidory i ogórki to prawdziwe nowalijki? Porozmawiamy także o monodietach – sposób na wiosenne oczyszczanie organizmu.

W programie: o potrzebie smaku ostrego we wiosennym jadłospisie, o różnych metodach oczyszczania organizmu, dysputa o tym czy pomidor i ogórek mieszczą się w definicji nowalijek oraz o koncepcji „zielonej energii” wg. świętej Hildegardy, etc. Do wylosowania mała niespodzianka od SYNERGII (ełckiego sklepu ze zdrową żywnością).
Termin:
05.03.2016r.
Godz. 10:00 – 12:00
Miejsce:
Miejsce: CEE, ul. Parkowa 12, Sala nr 2
Wstęp wolny . 
 
Zapisy:
tel.: 87/610 16 24 mailowo: e.sigiel@cee.elk.pl