VI Wyścigi Smoczych Łodzi

27.06. Starostwo w Ełku  zaprasza na VI Wyścigi Smoczych Łodzi, które odbędą się 27 czerwca br., o godz. 13.00 w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Ełku, ul. Grunwaldzka 10.

Smocze Łodzie to impreza rekreacyjno-sportowa, nagrodzona certyfikatem Warmia i Mazury, który nadaje się flagowym wydarzeniom, spełniającym najwyższy standard i wyróżniającym się wysoką jakością produktom województwa warmińsko-mazurskiego.

W tym roku organizatorzy przygotowali szeroką ofertę dla całych rodzin, nie tylko związaną z łodziami. Udostępniony zostanie bezpłatny dmuchany zamek dla dzieci oraz bezpłatne wejście do parku linowego. Organizatorzy zapewniają również bezpłatne animacje rodzinne i gry: kolorowy kącik dla najmłodszych, szczudlarze, ogromne bańki i kolorowy teatralny prowadzący, pan kuglarz, duże gry podłogowe (twister, memory, zwycięska czwórka, kolko krzyżyk, warcaby), stoisko konstruktorskie, wyścigi ślimaków, stoisko twórcze, stoisko cyrkowe, balonowe cuda – tworzenie zwierzątek z balonów.

W programie ponadto: pokaz pieczenia sękacza, pracownia rękodzieła i dekoracji , stoiska z serami i wiejskim chlebem, pokazy rzeźbiarstwa, lody, koktajle ze świeżych owoców, stoiska z watą cukrową, lizakami, balonami helowymi, popcornu, zabawkami, stoisko ze 108 szpitala wojskowego – mierzenie ciśnienia, cukru, badanie cholesterolu, pokazy bogatej oferty sportów wodnych Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Ełku oraz oferta zajęć muzycznych dla najmłodszych dzieci.

Publiczność będzie miała również po raz pierwszy możliwość bezpłatnego przepłynięcia się Smoczą Łodzią. Zapowiedziała się też piękna pogoda.

Termin:

27 czerwca br., godz. 13.00

Miejsce:

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Ełku, ul. Grunwaldzka 10.

Wstęp wolny