Świąteczna ciężarówka odwiedzi Ełk

18.12. Rozświetlona świąteczna ciężarówka odwiedzi nasze miasto. Już 18 grudnia (niedziela) zatrzyma się na Placu Jana Pawła II. W godz. 15:00 – 21:00 przewidziano wiele atrakcji dla ełczan. Nie zabraknie muzyki oraz konkursów i animacji dla publiczności. Natomiast na najmłodszych będzie czekał Święty Mikołaj. Wstęp wolny.

ciezarowkaNa Placu Jana Pawła II w Ełku, już w najbliższą niedzielę 18 grudnia 2016 r w godz. 15:00 – 21:00 zatrzyma się świąteczna ciężarówka.

Każdy będzie mógł własnym aparatem, tabletem lub telefonem zrobić sobie zdjęcia na tle świątecznego Trucka, skorzystać z fotobudki z życzeniami, odwiedzić fabrykę upominków, gdzie będzie można własnoręcznie wykonać ozdoby świąteczne, przejechać się wirtualnymi saniami Św. Mikołaja, natomiast najmłodsi w baśniowym pokoju będą mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem.

Nie zabraknie też licznych konkursów, gier i zabaw z publicznością prowadzonych przez animatorów, a także świątecznej muzyki.

W ramach wydarzenia „XmasTruckTour-2016” organizowanego przez firmę Coca-Cola słynna rozświetlona ciężarówka odwiedzi 31 polskich miast.

Więcej na: http://www.coca-cola.pl