Poczuj Świąteczny klimat podczas ełckiej „Wigilii pod Gwiazdami”

18.12. W niedzielę 18 grudnia 2016 r. w godz. 14:00-16:00 Dom dla Osób Bezdomnych i Najuboższych Monar-Markot w Ełku oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają ełczan na spotkanie wigilijne. Będzie można połamać się opłatkiem, wspólne kolędować, spróbować tradycyjnych wigilijnych przysmaków, a przede wszystkim poczuć świąteczny klimat. Wstęp wolny.

pod-gwŚwięta Bożego Narodzenia to czas pojednania, miłości i bliskości. Czas, w którym nikt nie powinien być sam. Spotkanie wigilijne będzie okazją do tego, by chodź na chwilę zatrzymać się w zabieganej codzienności, skupić na relacji z drugim człowiekiem. Będzie to czas, w którym przestanie mieć znaczenie status społeczny czy stanowisko.

Ełcka „Wigilia pod Gwiazdami” odbędzie się 18 grudnia 2016 r. w godz. 14:00-16:00 w budynku przy ul. Dąbrowskiego 3 C, przy Domu dla Osób Bezdomnych i Najuboższych  Monar-Markot w Ełku.

Na spotkanie zaproszeni są wszyscy mieszkańcy, a przede wszystkim ci, którzy w przedświąteczny czas czują się samotni lub nie mogą pozwolić sobie na przygotowanie wigilijnych potraw. Przed Domem dla Osób Bezdomnych i Najuboższych Monar – Markot przy ul. Dąbrowskiego 3C w godz. 14:00-16:00 rozstawione będą namioty, a wigilijnymi pysznościami częstować będą pracownicy MOPS Ełk oraz mieszkańcy Domu.