Stylowy case dla telefonu

Uszkodzony smartfon to powód do zmartwienia. Żeby tego uniknąć, powinno się zabezpieczyć urządzenie w odpowiedni sposób. Odpowiedni case dla danego modelu smartfona będzie chronił urządzenie przed zalaniem i urazami mechanicznymi. Sklep internetowy CaseRoom.pl posiada bogatą ofertę różnych modeli pokrowców dla smartfonów. Ponadto istnieje możliwość spersonalizowania etui w kreatorze udostępnionym on line.

Odpowiedni pokrowiec dla smartfona

Etui na telefon powinno być funkcjonalne i podobać się jego właścicielowi. Dostępne są różne modele wykonane ze skóry, drewna lub odpornego materiału syntetycznego. Zadanie etui to zminimalizowanie skutków upadku telefonu na twardą powierzchnię. Etui wykonane ze skóry może posiadać klapkę, która chroni również wyświetlacz telefonu. Silikonowy case zabezpiecza tył i boki smartfona przed zarysowaniem. Jest to etui, które będzie odpowiednie dla użytkowników często korzystających z ekranu dotykowego. Jego uzupełnieniem powinno być szkło hartowane na przód telefonu.

Pokrowiec dla smartfona wskazuje na styl i gust jego właściciela. Etui wykonane z wysokogatunkowej skóry wybiorą osoby kochające klasykę i elegancję. Silikonowy, kolorowy case jest odpowiedni dla osób lubiących się wyróżniać. Dzięki możliwościom kreatora etui, można stworzyć oryginalny, niebanalny i jedyny w swoim rodzaju pokrowiec na telefon.

Jak działa kreator etui?

Kreator etui jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy wybrać odpowiedni model telefonu, a następnie kolor etui i szablon oraz grafikę, która ma być na nim zamieszczona. Tworząc etui w kreatorze, można też skorzystać z grafiki zaprojektowanej przez siebie lub z ulubionych zdjęć. Kreator umożliwia również stworzenie napisu. Do wyboru jest wiele czcionek. Po zaprojektowaniu etui wystarczy przejść do sfinalizowania transakcji.

Samodzielnie zaprojektowane etui to świetny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Można na nim umieścić dedykację, ulubioną sentencję oraz pamiątkowe zdjęcie. Taki upominek sprawi bliskiej osobie wiele radości, gdyż jest on stworzony z myślą o niej właśnie. Osoba ta będzie zawsze pamiętała o darczyńcy, gdy będzie korzystała ze smartfona.

Spersonalizowane etui to świetny pomysł na urozmaicenie sobie życia. W kreatorze można zaprojektować kilka pokrowców, które  będą dopasowane do konkretnych okazji i stylizacji. Silikonowy spersonalizowany case dla smartfona to gadżet, który sprawi, że zawsze będzie się zauważonym. Podczas projektowania etui jedyne ograniczenie to kreatywność i fantazja twórcy.