Stop hejtowaniu – spotkanie z Michałem Wawrzyniakiem

6.09. HEJTOHOLICY – Znani też jako internetowe trolle, to osoby szerzące nienawiść, bezpodstawną krytykę i nieprawdziwe opinie. Nie obchodzi ich niczyje dobro. Satysfakcję czerpią z hejtowania innych, obrzucania ich błotem, sądząc, że ich opinia cokolwiek znaczy. 
TO CHOROBA – HEJTOHOLICY SĄ UZALEŻNIENI OD HEJTU. Nie potrafią inaczej wyrażać swojego zdania. Według niektórych badań, hejt to choroba mózgu. Dlatego nie możemy pozwalać na taki stan rzeczy.Patologiczne zachowania można leczyć i pomóc hejtoholikom.

Nie mają życia poza anonimowymi kontami z fałszywymi awatarami na portalach społecznościowych i forach. Życie spędzają przed komputerem, zatracając wrażliwość i empatię oraz inne ludzkie uczucia.

Ty, jako potencjalny CEL musisz wiedzieć, jak nie dać się wciągać w ich towarzystwo oraz jak chronić siebie przed ich agresją. Niestety wiele osób, których dotyka hejt, przejmują się nim, ale mamy i na to sposoby!

Weź udział w jednym ze spotkań z MICHAŁEM WAWRZYNIAKIEM podczas ogólnopolskiej Trasy @[null:@[null:#HEJTBUSTERS]]. Cała akcja ma na celu likwidowanie hejtu oraz pokazywanie, jak można sobie z nim radzić, kiedy się pojawia.

Bilety tylko po 39 zł!!!

Podczas spotkań, staniesz się HEJTBUSTEREM, dowiadując się o:

>> Rodzajach hejtu.
>> Sposobach obrony.
>> Technikach na uodpornienie się.
>> Soczystych case study
>> Może nawet poradach dla Ciebie!
Zobacz FILM zapowiadający Trasę @[null:@[null:#HEJTBUSTERS]]:
@[NjQyMTgzOTU5MjA4MTA3Omh0dHBzXGEvL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS93YXRjaD92PXRRTlhYTG9OTGtFOjo=:@[NjQyMTgzOTU5MjA4MTA3Omh0dHBzXGEvL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS93YXRjaD92PXRRTlhYTG9OTGtFOjo=:https://www.youtube.com/watch?v=tQNXXLoNLkE]]

Czas powiedzieć STOP hejtowaniu.
Chociaż hejt i niczym nieuzasadniona krytyka jest dzisiaj uważana za normę, nie zgadzamy się na to! Wiemy, jak to zmienić, jak pozbyć się hejterów i oczyścić z nich polskie miasta.

Może, na pierwszy rzut oka, wydaje Ci się, że „Ciebie to nie dotyczy”, ale zastanów się i rozejrzyj dookoła. Zdarza Ci się powstrzymać przed dzieleniem się tym, co myślisz, w obawie o to, co ktoś powie? Nie realizujesz swoich marzeń, bo ktoś Ci coś zarzuci? Ważne dla Ciebie idee są krytykowane przez innych i to je blokuje?

TO NIE JEST NORMALNE!

To właśnie jest HEJT i HEJTERZY! Bezlitośnie zaśmiecający życie Twoje i innych, swoimi ograniczeniami. Narzucający swój wąski punkt widzenia i blokujący Twój potencjał, marzenia oraz bycie sobą.

Dołącz do nas, jeżeli nie chcesz hejtu w swoim życiu i otoczeniu.

Termin:

6 września

godz. 13.00-17.00

Miejsce:

Ełckie Centrum Kultury

Bilety:

39 zł