„Służby specjalne” w Planet Cinema

„Służby specjalne” Patryka Vegi to jedna z propozycji Planet Cinema na ten tydzień. I chociaż twórca filmu podkreśla, że wydarzenia są fikcyjne, interpretacja publiczności jest inna. 

 

Gdy dochodzi do likwidacji elitarnych Wojskowych Służb Informacyjnych, politycy orientują się, że pozbawiono Polskę oczu i uszu. Zostaje stworzona nowa, tajna jednostka do zadań specjalnych. Trafiają do niej m.in. niepokorna, wyrzucona z ABW podporucznik (Olga Bołądź) , kapitan, który wrócił z misji w Afganistanie (Wojciech Zieliński) oraz były pułkownik SB (Janusz Chabior). Pracując nad aferami z pierwszych stron gazet będą musieli zmierzyć się z demonami przeszłości. Pewnego dnia odkryją, że tak naprawdę nie wiedzą dla kogo pracują.

Kolejny film trzymający w napięciu to “Bez litości” z Denzelem Washingtonem i horror „Annabelle” oraz „Miasto 44”. Kto lubi komedie, na pewno zachwyci się francuskim filmem „Spódnice w górę”, zaś dzieci chętnie obejrzą „Pszczółkę Maję”.

REPERTUAR

Planet Cinema Ełk

Od piątku, 3 Października 2014 r.
Polski
Polski
Annabelle PREMIERA
Napisy
Konkurs: 

Mamy dla naszych Czytelniczek dwa bilety do Planet Cinema Ełk na dowolny film – do wykorzystania przez październik. Mają szanse otrzymać je te osoby, które:

– polubią nas na FB (jeśli jeszcze tego nie zrobiły) – jeśli ktoś nie ma FB – może ten element pominąć

– zapiszą się do newselettera,

– odpowiedzą na pytanie:

Kto gra niepokorną podporucznik w „Służbach specjalnych”?  Bilety otrzyma osoba, która odpowie jako druga i dwudziesta.

Odpowiedzi, koniecznie z podaniem imienia i nazwiska, wysyłajcie na maila: redakcja@kobiecyelk.pl.

Jedna osoba może wysłać jeden mail.

Konkurs rozstrzygnięty:

Bilety otrzymują: Ewa M. i Małgorzata K.

Gratulujemy!