Siła wyobraźni dziecka

Czy widzieli już Państwo filmik o tym, co się może stać, kiedy pozwolimy małym dziewczynkom marzyć bez ograniczeń? Zobaczcie niesamowity materiał, który pokazuje reakcje uchwycone ukrytymi kamerami w pięciu różnych miejscach, w których nikt nie spodziewa się spotkania z siłą marzeń małej dziewczynki. KLIKNIJ  

 Ten filmik trafił na pierwsze miejsce najczęściej oglądanych reklam w październiku zyskując ponad 14 855 929 wyświetleń (stan na piątek 13.2015 )!

Wyobraźnia dzieci nie zna granic a kreatywna zabawa to najlepsze narzędzie by ją rozwijać! To odpowiedni moment, by wyobrazić sobie wszystkie możliwości i szanse, które mają dzieci. W czasie zabawy nic nie stoi im na przeszkodzie, by podbić świat .

Filmik to część globalnej kampanii Barbie™ Be Super, która zachęca do odważnego, niczym  nieograniczonego marzenia i realizacji swoich pasji oraz rozwijania talentów. W filmiku wykorzystano lalki z serii Fashionistas – serii w której lalki są bardzo różnorodne etnicznie: mają różne odcienie skóry, kształty twarzy, kolory oczu i włosów. Za kreację spotu i kampanii odpowiada agencja BBDO San Francisco.