Przyrodniczy weekend na rowerze i kajaku

13-14.06. Co może być piękniejszego niż piękno natury, las, woda, rośliny, zwierzęta. Nie trzeba daleko szukać, aby znaleźć to miejsce. Każdy zakątek na ziemi może być ciekawy i zaskakujący, wystarczy tylko odpowiednio na niego spojrzeć. Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku wraz z Towarzystwem Krajoznawstwa i Turystyki Aktywnej serdecznie zapraszają wszystkich miłośników aktywnej formy spędzania czasu wolnego, pasjonatów przyrody, chętnych przeżycia przygody na łonie natury na przyrodniczy i zarazem aktywny weekend.

Rajd rowerowy prowadzić będzie po urokliwych zielonych terenach do miejscowości Połom, natomiast spływ odbędzie się rzeką Łaźnia Struga, niewątpliwie jedną z najładniejszych rzek w okolicy.

Dnia 13-14 czerwca (sobota – niedziela)
start: 13 CZERWCA (SOBOTA) 
godz. 16:00 przy CEE w Ełku
powrót do Ełku 14 czerwca w godzinach popołudniowych

Przygotowaliśmy dla Państwa dwa warianty spędzenia z nami przyrodniczego weekendu.

Wariant I
Przyrodniczy rajd rowerowy do miejscowości Połom (ok. 35 km)  – nocleg na polu namiotowym – powrót rowerami do Ełku z przewodnikiem (ok. 35 km)    Koszt: 30,00 zł /os. Cena zawiera: nocleg na polu namiotowym, opłata namiotów, ubezpieczenie uczestników, opieka przewodnika na trasie.
Wariant II
Przyrodniczy rajd rowerowy do miejscowości Połom (ok. 35 km) – nocleg na polu namiotowym – spływ kajakowy rzeką Łaźnia Struga do Ełku z przewodnikiem (ok.30 km).  Koszt 60,00 zł /os. Cena zawiera: nocleg na polu namiotowym, opłata namiotów, ubezpieczenie uczestników, transport kajaków i rowerów, opieka ratownika na trasie spływu, opieka przewodnika na trasie.
Warto zabrać: 
– śpiwór,
– namiot,
– zmienne obuwie,
– dostosowanie ubioru do warunków pogodowych,
– prowiant na ognisko ( w Połomie będzie czynny sklep spożywczy)
Zapisy prowadzone są do dnia 12 czerwca do godz. 14:00. Liczba miejsc ograniczona, decyduje pierwszeństwo zgłoszeń. Osoby, które nie są w stanie zabrać rowerem namiotów i śpiworów, mogą je przywieźć do CEE w Ełku do dnia 12 czerwca (piątek), a my zawieziemy rzeczy do Połomu.
Zapisy:
tel. 87/610 16 24
mailowo: e.sigiel@cee.elk.pl
osobiście: CEE w Ełku, ul. Parkowa 12
Szczegóły na stronie: http://www.cee.elk.pl