Pokaz mody i fryzjerstwa na statku

Patronat KobiecyEłk.pl

Szanty, wiatr i woda zainspirowały Martę Otto – projektantkę mody,  mieszkającą nieopodal Ełku, do stworzenia kolekcji. Pokaz mody połączony z pokazem fryzjerskim już 16 sierpnia na statku w Augustowie.

Marta Otto
fot. photoangel.pl

Nasze redakcyjne koleżanki odwiedziły Martę Otto w czasie tworzenia kolekcji. Zbyt wielu szczegółów nie możemy zdradzić. Jedno jest pewne – na ubraniach nie zabraknie marynarskich pasków. Reszta będzie wielką niespodzianką, która modelki i modele ukryją pod tkaninami. Odkryją je wtedy, gdy już będą uczesane przez mistrzów fryzjerstwa: Przemysława Grejcza i Justynę Krzywińską.

Pokaz „Fryzjerstwo i moda” odbędą się w czasie ponad 3-godzinnego rejsu statkiem w Augustowie. Jednym z modeli będzie Marek Twardowski, trzykrotny mistrz świata w kajakarstwie. Część dochodów z biletów zostanie bowiem przeznaczona na młodzież z klubów sportowych w Augustowie.

Co jeszcze, oprócz pokazu mody oraz fryzjerskiego szoł? Otóż koncert grupy Stara Kuźnia oraz poczęstunek z lampką wina. To wszystko za 100 zł. Warto sobie przekalkulować, ile kosztuje sam rejs statkiem, koncert, a do tego dochodzi koncert i pokazy. I jeszcze jedno – bilety biorą udział w losowaniu atrakcyjnych upominków.

Bilety do nabycia w Augustowskich Placówkach Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, Tawernie Szekli – ul. Nadrzeczna 70A oraz mailowo: rejs16-08@wp.pl.

Termin:

16 sierpnia,

godz. 18.00

Miejsce:

Port żeglugi w Augustowie

Cena:

100 zł

Mamy do oddania bilet na pokaz. Pytanie brzmi: Czym została zainspirowana najnowsza kolekcja Marty Otto, którą obejrzymy 16 sierpnia? Osoba, która jako pierwsza odpowie mailem na adres: redakcja@kobiecybialystok. pl otrzyma bilet wstępu na rejs wraz z pokazem.