Planeta Kobiet z modą w roli głównej – Planet Cinema, 24 października

24.10. A gdyby tak przenieść się do Paryża, gdzie  młody Yves Saint Laurent projektuje swoją pierwszą kolekcję dla domu mody Diora? A wcześniej spotkać się ze specjalistkami od makijażu i stylizacji? Do tego mieć tańszy bilet do kina i kupon rabatowy do kawiarni w Ełku? I spotkać się z koleżankami?

Realizacja tych wszystkich pytań już w piątek, 24 października, na drugim już spotkaniu z cyklu Planeta Kobiet w Planet Cinema w galerii handlowej. Bierzcie mamy, córki, koleżanki, przyjaciółki i zacznijcie weekend czasem tylko dla siebie i filmem „Yves Saint Laurent”.

Przed seansem będziecie mogły zasięgnąć porady specjalistów od makijażu i stylizacji. A tuż po tym przeniesiemy się do Paryża lat 60-tych XX wieku, gdzie  młody Yves Saint Laurent projektuje swoją pierwszą kolekcję dla domu mody Diora. Na pokazie poznaje miłość swojego życia…

Każda z Pań otrzyma również specjalny kupon rabatowy od Jazz Club Papaja.

Portal KobiecyElk.pl jest partnerem i patronem wydarzenia.

Dlatego mamy dla Was niespodziankę – 3 bilety na film „Yves Saint Laurent” 24 października na godz. 19.00 do Planet Cinema.

Otrzymają je te z Was (konkurs tylko dla pań), które:

– polubią nas na FB (jeśli jeszcze tego nie zrobiły) – jeśli ktoś nie ma FB – może ten element pominąć

– zapiszą się do newslettera ((jeśli jesteś już zapisana masz ten warunek spełniony automatycznie, sprawdzimy tylko czy jesteś w naszej bazie subskrybentów)

– odpowiedzą na pytanie:

Jakie atrakcje czekają na panie 24 października o godz. 18.00 w Planet Cinema?  Bilety otrzyma osoba, która odpowie jako pierwsza, piąta i dwudziesta piąta.

Odpowiedzi, koniecznie z podaniem imienia i nazwiska, wysyłajcie na maila: redakcja@kobiecyelk.pl,  w tytule wiadomości pisząc: Planeta Kobiet

Jedna osoba może wysłać jeden mail.

Termin:

24 października (piątek)

godz. 18.00

Miejsce:

Planet Cinema

Cena:

Porady stylistów – wstęp wolny

film „Yves Saint Laurent ” – 15 zł – cena tylko dla pań

Konkurs rozstrzygnięty:

Bilety wygrały: Barbara K., Dorota B., Agata D.

Dziękujemy wszystkim za udział. Przypominamy o warunkach uczestnictwa w konkursie – ten, kto nie spełni wymagań, jest pomijany w liczeniu kolejności nadchodzących odpowiedzi konkursowych 🙁 – chodzi o zapis do newslettera.

Weźcie to pod uwagę przy kolejnym konkursie – a ten, już wkrótce.