Nowe zabawki do sypialni czyli jak podkręcić temperaturę w związku

Tegoroczna jesień sprzyja spędzaniu czasu w domu… i w łóżku. Taki kwarantannowy okres to doskonały moment na poprawienie relacji w związku, zwłaszcza jeśli chodzi o podkręcenie temperatury w sypialni. I oczywiście nie mamy na myśli kaloryferów! Zobaczcie, jak wzbogacić życie erotyczne przy pomocy kilku przydatnych pomysłów.

fot. Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

Bielizna

To od zawsze niezawodny sposób, by w łatwy i przyjemny sposób urozmaicić coś w związku. Na topie wciąż są koronki, jedwabie i tiule, czyli delikatne, cienkie i prześwitujące materiały. Tu zakryć, tam odkryć – to najlepszy sposób na wzbudzenie pożądania, a także na poczucie się sexy. Oczywiście wszystko zależy od waszych upodobań, może zamiast bielizny wolicie wspomóc się jakoś inaczej?

Erotyczne gadżety

Asortyment sklepów erotycznych jest bardzo szeroki jeśli chodzi o gadżety, które mogą stać ulubionymi zabawkami w sypialni. W ofercie sklepu Veneria znajdziecie całą gamę artykułów, które pomogą czerpać radość z seksu. Są tam m.in. pierścienie erekcyjne, wibratory, kulki i jajka stymulujące, masażery erotyczne i wiele innych intrygujących gadżetów. Świat zabawek erotycznych może wydawać się zawstydzający, ale jeśli pozwolicie sobie na odrobinę szaleństwa i otwartości, może was wznieść na zupełnie nowy poziom doznań.

Kosmetyki

Jeśli nie zdobędziecie się na erotyczne gadżety, z pewnością mogą was przekonać kosmetyki, których warto wspólnie używać w sypialni. Mowa oczywiście o lubrykantach, żelach do masażu, a nawet kremach pomagających przedłużyć stosunek! Tak, istnieją takie! Wystarczy zagłębić się asortyment sklepu, by odkryć zupełnie nieznane dotąd specyfiki, które z pewnością pomogą przeżywać chwile uniesień dłużej i mocniej.

Farmaceutyki

A może wasze życie seksualne cierpi nieco z powodu różnego rodzaju problemów fizycznych? Nic straconego, zawsze warto sprawdzić ofertę dostępnych na rynku „wspomagaczy” farmaceutycznych, które pomogą przezwyciężyć niedogodności. Specyfiki podnoszące potencję i libido mogą okazać się przydatne. Istnieją nie tylko chemiczne, można znaleźć także wiele naturalnych, ziołowych specyfików. Wiele z nich znajdziesz na stronie Veneria.

Nieco romantyzmu

Lubicie erotyczne gadżety w sypialni, ale jesteście też zwolennikami naturalnej, romantycznej atmosfery? Świetną opcją dla was będą np. świece. Fajnym gadżetem są świece pływające. Jeśli macie większą wannę – wspólne igraszki przy takich świecach będą świetną grą wstępną. Dalszą zabawę możecie kontynuować już w sypialni – ze swoimi ulubionymi zabawkami lub bez nich!
Wzbogacanie życia erotycznego przy pomocy akcesoriów erotycznych to dzisiaj dość powszechne i normalne zjawisko w sypialniach wielu par. Warto otworzyć się na takie nowinki, bo naprawdę pomagają czerpać radość z seksu i po prostu spełniać erotyczne fantazje!