Nietypowe Radio dla Ełczan – relaks przy muzyce i kawie…

Z cyklu DAMSKO-MĘSKI WYWIAD NA WEEKEND KobiecyElk.pl rozmawia z Kamilem – autorem Nietypowego Radia Dla Ełczan, ponieważ każdej kobiecie należy się odrobina odpoczynku przy wyśmienitej kawie i przede wszystkim dobrej muzyce.

 – Skąd wziął się pomysł na dosyć oryginalną nazwę Twojego radia – „Nietypowe Radio dla Ełczan”? Dlaczego chcesz, mimo tego że mieszkasz w Londynie, żeby Twojego radia słuchali właśnie Ełczanie?

 – Nazwa mojego radia powstała zupełnie przypadkowo, ale bardzo długo zastanawiałem się nad nią, ponieważ zależało mi na tym, aby była prawdziwa. Nietypowe, ponieważ uważam, że jest inne niż to,  które wszyscy znają. Nie posiada reklam, muzyka w nim jest moim zdaniem nietypowa, nietuzinkowa, mało dostępna, również  sposób jego słuchania jest moim zdaniem  nietypowy- przez Internet.

Chcę, żeby mojego radia słuchali właśnie ełczanie, ponieważ urodziłem się w Ełku, tu spędziłem całe swoje dzieciństwo, dorastałem, to najlepsze miejsce na ziemi Jestem w tej chwili gdzie indziej ciałem, ale sercem i myślami jestem w Ełku- to moje miasto. Pomysł,  aby mojego radia słuchali ełczanie był oczywisty ze względu na to, że jestem jednym z tych, którzy tu żyją, mieszkają.

 – W jaki sposób chcesz dotrzeć do odbiorców? Gdzie i kiedy można posłuchać Twojego radia?

Mojego radia można posłuchać wszędzie, wystarczy łącze internetowe, urządzenie mobilne lub stacjonarne, odpowiedni link i oczywiście chęci. Radio nadaje od poniedziałku do niedzieli. W każdą niedziele o godz. 19.00 słuchacz może posłuchać mojego mixu. W środę o tej samej porze są zawsze powtórki dla tych, którzy nie mają czasu lub zapomnieli posłuchać mixu w niedzielę. W moich mixach prezentuję nowości z tego gatunku.

 – Dlaczego chciałbyś, aby Twojego radia słuchały czytelniczki portalu KobiecyEłk.pl?

– O portalu KobiecyEłk dowiedziałem się zupełnie przypadkiem od mojej koleżanki. Uważam, że to świetne miejsce do tego, aby dzielić się swoją pasją z tak doborowym towarzystwem, jakim są bez wątpienia czytelniczki portalu, ełczanki. Dla mnie byłby to ogromny zaszczyt, gdyby któraś z pań polubiła moje radio. Nie chcę nikogo zmuszać do słuchania, ale mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto być może zauważy w tej muzyce to co, co ja zauważyłem dawno temu i co stało się moją pasją do dzisiaj…

Nietypowego Radia dla Ełczan można posłuchać, klikając w link Http://sc2.readycast.org:8050/listen.pls