Najlepsze jedzenie dla psów –  wybierz karmę Dolina Noteci

Każdy szczęśliwy posiadacz psa chce mu zapewnić wszystko to, co najlepsze. Psy zostały udomowione przez człowieka ponad 12 tys. lat p.n.e. Od tego czasu dużo zmieniło się w żywieniu ludzi i ich zwierząt. Dziś, nasi podopieczni są całkowicie od nas zależni w kwestii tego, co jedzą, dlatego powinniśmy karmić je pełnowartościowym pokarmem, który dostarczy im nie tylko energii, ale i potrzebnych składników witamin i mikroelementów. Jeśli chcesz swojemu psu zaoferować wysokiej jakości pokarm wypróbuj Dolina Noteci Superfood dla psa.

Zdjęcie autorstwa La Miko z Pexels

Super food – nie tylko z nazwy

Dolina Noteci to polski producent karm dla zwierząt. Swoim klientom proponuje dopasowane do potrzeb ich pupilów produkty o dobrym składzie i korzystnej cenie. Jej prestiżową linią jest Superfood czyli karma Premium o wysokiej zawartości mięsa. Jeśli chcesz przekonać się o jakości karmy dla psów, sprawdź jej skład.  I rzeczywiście: 80% mięsa czy brak zbóż to główne atuty przemawiające za wyborem Dolina Noteci Superfood dla psa. Zboża, dodawane często do karm przemysłowych, są tylko zapychaczami żołądka. Nie dają one psom potrzebnych substancji odżywczych. Dodatkowo mogą być silnym alergenem, dlatego należy ich unikać. Karmy bezzbożowe zalecane są w żywieniu psów z alergią czy nadwrażliwością. Dolina Noteci Superfood dla psa to także pokarm bez konserwantów czy sztucznych barwników.

Wyjątkowe smaki dla Twojego psa

Karma Dolina Noteci Superfood dla psów to karma zawierająca aż 80% specjalnie wyselekcjonowanego mięsa. W saszetkach i puszkach Superfood znajdziesz mięso pozyskiwane z wołowiny, saren, kangurów, jelenia, przepiórek, kaczki, gęsi, jagnięciny czy cielęciny. Jest to mięso chude i delikatne. Strawność białka wynosi aż 90-95%. W przeciwieństwie do mięsa z hodowli nie jest skażone antybiotykami i inną chemią. Czerwone mięso z kangurów czy saren  zmieszane pół na pół z wołowiną to znakomita mieszanka czerwonego mięsa, dedykowana szczególnie zwierzętom aktywnym. Natomiast dla tych o wrażliwym przewodzie pokarmowym polecana jest np. cielęcina z jagnięciną. Mięso zostało wzbogacone o dodatki dietetyczne takie jak drożdże piwne, wodorosty morskie, omułek nowozelandzki, juka Mojave, siemię lniane, psyllium, które wspomagają zdrowe funkcjonowanie organizmu psa.  Karma Dolina Noteci Superfood dla psa jest zbilansowanym mokrym pokarmem nadającym się do codziennego stosowania. Sprawdzi się u wszystkich ras, a także w hodowli. W sprzedaży dostępne są puszki 400g oraz 800g, a także saszetki po 300g, które sprawdza się w żywieniu mniejszych psów oraz w podróży.