Lusterko do samochodu – miej zawsze malucha na oku!

Są takie rozwiązania, po które powinni sięgnąć wszyscy zmotoryzowani rodzice. A zwłaszcza ci, którzy podróżują dużo i często. Panoramiczne lusterko na zagłówek samochodowy, bo o nim mowa, to pewny, skuteczny i bezpieczny sposób na to, by mieć malucha zawsze na oku. Nawet wtedy, gdy siedzi na tylnej kanapie samochodu.

Dodatkowe lusterko. Dlaczego warto?

O czym powinni pamiętać rodzice podróżujący razem z pociechą? O zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu podróżowania i sobie, i dziecku, i innym uczestnikom ruchu drogowego. Gdy maluch podróżuje na przednim siedzeniu, nie ma problemu w kontrolowaniu sytuacji. Problem zaczyna się, gdy dziecko siedzi z tyłu. Aby wygoda jazdy nie oznaczała rezygnacji z dbania o bezpieczeństwo, specjaliści polecają zamontowanie specjalnego, dodatkowego lusterka. Po co? Po to, aby móc podglądać malucha podróżującego na tylnym siedzeniu bez konieczności bezustannego odwracania się do tyłu. Tym bardziej, że odwracanie głowy i ciągłe sprawdzanie, co się dzieje z pociechą, dekoncentruje i może stać się powodem niebezpiecznych zdarzeń na drodze. Tymczasem wystarczy tak niewiele, by podróżować bezpiecznie. Panoramiczne lusterko i uchwyt na tablet w jednym 2 w 1 JJ Cole ze sklepu www.babymama.pl  zamontowane w samochodzie, w którym podróżuje maluszek (tyłem do kierunku jazdy), pozwala mieć malca na oku podczas jazdy, jest też atrakcją dla starszego dziecka, które uwielbia uśmiechać się do własnego odbicia.

Więcej niż lusterko

Młodzi rodzice chętnie sięgają po wielofunkcyjne rozwiązania: takie, które rosną razem z dzieckiem i dostosowują się do aktualnych potrzeb najmłodszych. Lusterko i uchwyt na tablet 2 w 1 sprawdza się doskonale. Zwłaszcza w czasie dłuższych podróży. Ten praktyczny, lekki i łatwy w montażu uchwyt na iPada w jednym to świetny i sprawdzony sposób na rodzinną podróż bez nerwów. Wystarczy go zamontować na zagłówku fotela rodzica, włączyć bajkę i gotowe. Podróż upłynie w miłej, przyjemnej, bezstresowej atmosferze.

 Lusterko i uchwyt na tablet JJ Cole: cena- 69,00 zł www.babymama.pl