Kurs Silva Intuition System

28-29 stycznia w Białymstoku odbędzie się kolejny kursu Silva Intuition System.

silvaZgodnie z zarządzeniem Silva International w Laredo od 2015 roku wprowadzono w Polsce nowy system kursów. Klasyczny kurs podstawowy jest prowadzony jako dwa osobne, weekendowe seminaria: Silva Life System (SLS) oraz Silva Intuition System (SIS).

Kurs poprowadzi, doświadczony, od lat przyjeżdżający do Białegostoku, trener – Marian Jeżewski / http://metodasilvy.jezewski.eu/ .

Kurs odbędzie się w dniach:

28 stycznia 2017 (sobota), godz. 09.00 – 19.00
29 stycznia 2017 (niedziela), godz. 09.00 – ok. 17.00

SILVA INTUITION SYSTEM (METODA SILVY – INTUICJA) jest dwudniowym seminarium, którego materiał (podobnie jak SILVA LIFE SYSTEM) jest oparty na klasycznym Kursie Podstawowym stworzonym przez José Silvę. Większość ćwiczeń w SILVA INTUITION SYSTEM jest nowa, lub na nowo opracowana. Całość uzupełniona jest prezentacją multimedialną.

To wyjątkowe seminarium zostało stworzone nie tylko w celu bezpośredniego ćwiczenia intuicji, ale przede wszystkim w celu włączenia najnowszych, współczesnych badań nad istotą duchowości człowieka. Nowa formuła kursu oparta jest m.in. na badaniach nad źródłami naszej intuicji, nad tym, co dr Gregg Braden określa w swojej książce „Boska Matryca” jako „pole energii łączące wszystko ze wszystkim”, na połączeniu ze Źródłem… z polem, na które my ludzie, działamy za pomocą naszych emocji. Na kursie nauczysz się wykorzystania tej energii, użycia jej do rozwiązywania problemów, sięgając do jej najgłębszych poziomów.

Chcesz wiedzieć czego możesz się nauczyć więcej? Zapoznaj się z programem tutaj: http://silva.alpha.pl/kursy/silva-intuition-system/

Cena kursu

570,00 zł – cena dla nowych uczestników. W przypadku dokonania przedpłaty do 20 stycznia cena wynosi 470 zł

260 zł – cena dla absolwentów dotychczasowego trzydniowego kursu podstawowego (w tym nowy dyplom i legitymacja oraz nowy podręcznik)

100 zł – dla absolwentów Silva Intuition System – powtarzających kurs.

Kurs odbędzie się w centrum Białegostoku. Szczegóły otrzymają Państwo po zebraniu się grupy (min 10 osób).

Uwaga: od lutego obowiązywać będzie nowy cennik kursów, zatem jest to ostatni moment by skorzystać i zapisać się w starej cenie.

Przedpłat można dokonywać na konto (w tytule proszę podać wpis „SIS 28-29.01. oraz imię i nazwisko uczestnika”): 73 1140 2004 0000 3902 3151 1127

Wszystkich zainteresowanych, którzy jeszcze się nie zapisali, prosimy o zarezerwowanie miejsca. W tym celu należy podać: imię, nazwisko, tel. kontaktowy i adres mailowy (Ci, którzy dokonali już zgłoszenia, nie muszą robić tego powtórnie.)na adres silvabialystok@gmail.com

Wcześniejsze zapisy są wskazane, ponieważ spodziewamy się wysokiej frekwencji. 🙂

Zapraszamy również do Grupy Absolwentów Metody Silva w Białymstoku, gdzie uczestnicy dzielą się ciekawymi informacjami i spostrzeżeniami. Znajdziecie ją tutaj:

https://www.facebook.com/groups/228565140654327/

oraz stronę nt kursów Silvy w Białymstoku
https://www.facebook.com/metodasilvybialystok/