Karnety na Halfway Festival już w promocyjnej sprzedaży!

24-26.06. Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki zaprasza na najbardziej kameralny festiwal muzyki alternatywnej w Polsce. Piąty Halfway Festival/W Połowie Drogi w Białymstoku to trzy najdłuższe dni lata 24 – 26 czerwca spędzone w Amfiteatrze i na błoniach opery z muzykami z całego świata. Tylko do końca kwietnia bilety w promocyjnych cenach!

HFB2015 (1)Do sprzedaży trafiły 3-dniowe karnety, które warto kupić już dziś, ponieważ ceny będą wzrastać. Pierwsza pula karnetówBLOOM PASSES rozeszła się w ciągu kilku godzin od uruchomienia sprzedaży. Do końca kwietnia karnety będą kosztowały odpowiednio: 160 zł normalny i 140 zł ulgowy. Od 1 maja do pierwszego dnia festiwalu za 3-dniowy karnet trzeba będzie zapłacić 190 zł lub 170 zł. Karnety ulgowe przysługują uczniom, studentom do 26. roku życia, doktorantom, emerytom, rencistom i osobom niepełnosprawnym. Aby skorzystać ze zniżki, przed wejściem na teren festiwalu należy okazać dokument uprawniający do ulgi. Rodzice, którzy chcą zabrać ze sobą dzieci do 7. roku życia zapłacą za karnet 50% ceny, a dzieci do 4. roku życia wchodzą bezpłatnie.

Przyjaciel festiwalu – serwis Bilety24 – umożliwia zakup karnetów online bez prowizji.

Bilety jednodniowe pojawią się w sprzedaży już 1 kwietnia, wtedy też będą znane dzienne harmonogramy koncertów.

Ceny biletów:

1 kwietnia – 30 kwietnia
24.06 – 70zł
25.06 – 90zł
26.06 –110zł

1 maja – 26 czerwca
24.06 – 80zł
25.06 – 100zł
26.06 – 120zł

HFB2015 (2)Na tegorocznej edycji festiwalu swoją obecność potwierdzili już: Acollective (ISR), Ane Brun (NO), Coldair (PL), Destroyer (CA), Eivør (FO), Giant Sand (USA), Ilya (GB), Julia Marcell (PL), Mammút (IS), Odd Hugo (EST), Wilco (USA).

Halfway Festival to festiwal muzyczny organizowany przez Operę i Filharmonię Podlaską – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku. Skupia się głównie na dwóch nurtach – songwriterskim i folkowym, które wciąż są doskonałym polem do odkrywania nowych artystów, bądź muzyków znanych tylko w niektórych krajach. „Nie dla geograficznej nudy” tak brzmi jedno z haseł przyświecających organizatorom, dlatego festiwal gościł już artystów z różnych części Europy i Stanów Zjednoczonych, wśród nich byli: Emiliana Torrini (Islandia), Theodore (Grecja), GinGa (Austria), Ewert and The Two Dragons (Estonia), Lisa Hannigan (UK), SoKo (Francja), Navi (Białoruś), Alina Orlova (Litwa), Haydamaky (Ukraina), Mountain Goats (USA).
Spotkajmy się W Połowie Drogi!