„Julieta” Almodovara na Planecie Kobiet – konkurs

2.09.  Każda kobieta potrzebuje chwili wytchnienia od codziennej pracy i obowiązków. Każda kobieta potrzebuje odpoczynku, relaksu i odprężenia. Każda kobieta potrzebuje chwili tylko dla siebie! I to zapewni Planeta Kobiet w Planet Cinema pod patronatem KobiecegoEłku.

Julieta-minPierwsze po wakacjach spotkanie to pokaz filmu „Julieta”. Julieta (Emma Suarez) to mieszkająca w Madrycie kobieta w średnim wieku. Przypadkowe spotkanie z Beatriz (Michalle Jenner), przyjaciółką córki,  wywołuje w kobiecie powrót wspomnień. Julieta zaczyna je spisywać, doprowadzając do konfrontacji z przeszłością. Musi zmierzyć się z siłą miłości do rybaka Xoana (Daniel Grao), którego utraciła w wyniku śmiertelnego wypadku.

Przed filmem jak zwykle liczne atrakcje:

Salon Filmowy Itaka

Wygraj 2.000 zł na Wakacje Marzeń!

Golden Rose

– dobór idealnej pomadki dla Ciebie

Bar Rekin Smażalnia Ryb Catering Dietetyczny Sędki

– porady dietetyczne

– przedstawienie oferty Cateringu Dietetycznego

Fitness Club Calypso

– pokaz fitness

– stoisko sprzedażowe z ofertą Calypso

Avon

– nowości kosmetyczne Avon

Modernschool Szkoła Językowa

– prezentacja oferty na kursy językowe

Tradycyjnie będzie konkurs, a w nim do wygrania atrakcyjne nagrody. Losowanie nagród odbędzie się przed seansem.

Całość wydarzenia rozpocznie się o godz. 18:00, natomiast seans filmowy o godz. 19:00.

Specjalna cena biletu dla Pań – 15 zł

UWAGA! Nie ma ma możliwości rezerwacji miejsc. Zapraszamy do kas kina!

Z przyjemnością informujemy, że oficjalnym partnerem Planety Kobiet zostało Biuro Podróży ITAKA w Ełku. W wyniku tej współpracy mamy dla Pań specjalny konkurs, który trwać będzie przez kolejne 3 miesiące. Losowanie nagrody głównej odbędzie się na listopadowej edycji Planety Kobiet.

KONKURS:

Dla naszych Czytelniczek mamy dwa bilety do Planet Cinema – na dowolnie wybrany film w ciągu września. Mają szanse otrzymać je to osoby, które odpowiedzą na pytanie: Jakiej narodowości jest reżyser filmu „Julieta”, polubią KobiecyElk na FB i wyślą maila na adres redakcja@kobiecyelk.pl. Jedna osoba – jeden mail. Pospisujcie wiadomości, nie podpisane nie będą uwzględniane. Bilety trafią do osób, których mail dotrze jako piąty i dziesiąty.

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY:

Bilety trafią do Iwony Ż. i Jolanty B. Gratulujemy. Wszystkim dziękujemy za udział.