Jednorazowe sztućce i papierowe opakowania też mogą być stylowe!

Hurtownia opakowań Decopak.pl oferuje jednorazowe pojemniki ekologiczne, artykuły higieniczne, produkty dekoracyjne oraz wiele innych. Zainteresowane osoby mogą złożyć zamówienie na personalizowane nadruki, które następnie będą umieszczone na opakowaniach jednorazowego użytku. Dużą popularnością w tym aspekcie cieszą się między innymi  tekturowe opakowania na pizzę. Można na nich napisać numer telefonu pizzerii, jej nazwę i logo firmy. Z pewnością będzie to świetne narzędzie marketingowe i doskonała forma reklamy dla przedsiębiorcy.

Zdjęcie autorstwa Monstera z Pexels

Styropianowe opakowania obiadowe z personalizowanym nadrukiem

Plastikowe kubki z nadrukiem można nabyć za pośrednictwem hurtowni opakowań Decopak.pl. Wysokiej jakości nadruk gwarantuje czytelność oraz wyraźną, dużą czcionkę. Na szczególną uwagę zasługują także styropianowe opakowania obiadowe, na których można umieścić logo swojej restauracji oraz jej dane kontaktowe, adres siedziby. Papierowe opakowania wyróżniają się ładnym designem, różnorodnością produktową oraz walorami użytkowymi. Co istotne, tego typu produkty mogą mieć kontakt z żywnością, można w nich przechowywać różnego rodzaju dania. Hurtownia opakowań Decopak.pl oferuje też lunchboxy, tacki na frytki oraz drewniane sztućce, które zaprojektowane są z naturalnego, drewnianego materiału. Poszczególne produkty występują w atrakcyjnej szacie kolorystycznej, zainteresowane osoby mogą nabyć kubki zielone, turkusowe bądź klasyczne beżowe czy też brązowe. Warto zaznaczyć, że w kubkach zamiast powłoki PE zastosowano inny materiał, mianowicie powłokę biodegradowalną. Warto dodać, że ta powłoka jest odporna na ciepło, z tych jednorazowych naczyń można pić ciepłą herbatę czy kawę.

Papierowe pudełka na ciasto idealne na wesele oraz inne uroczystości

Hurtownia opakowań Decopak.pl oferuje również papierowe pudełka na ciasto. Opakowania cukiernicze występują w modelach całkowicie gładkich, pozbawionych napisów i grafiki jak i również można je nabyć w wariacie wielokolorowym. Dużą popularnością cieszą się także opakowania z atrakcyjną grafiką weselną, można je wykorzystać w ramach uroczystości i podziękowania gościom za przybycie. W hurtowni opakowań Decopak.pl można nabyć ciekawe produkty, których wzornictwo na pewno przyciągnie uwagę konsumentów. Papierowe pudełka idealnie nadają się do zapakowania ciasta po weselu, chrzcinach czy też komunii. Hurtownia oferuje także efektowne podkładki pod tort, które przydadzą się podczas wielu oficjalnych uroczystości rodzinnych i firmowych.