Jaki plecak dla pierwszoklasisty?

Pierwszy września zbliża się wielkimi krokami. A im bliżej do rozpoczęcia roku szkolnego, tym więcej pytań o akcesoria dla ucznia. Zwłaszcza, gdy dziecko debiutuje w szkole, a my- w charakterze rodzica pierwszoklasisty.

Dobry wybór
Wybór plecaka dla pierwszaka to naprawdę ważna rzecz. Źle dobrany, może powodować dyskomfort, przyczyniać się do powstawania wad postawy, może też powodować występowanie mrowień rąk, bólu pleców, a nawet bólu głowy. Na co więc zwracać uwagę, by dokonać dobrego wyboru? Na to, by plecak miał odpowiedni kształt i wielkość. By był dobrze dobrany do wzrostu dziecka i jego postawy. By był lekki, pojemny i praktyczny. Plecak Forget Me Not Skip Hop ze sklepu www.babymama.pl spełnia te kryteria doskonale.

Plecak pierwsza klasa

Wbrew pozorom, wybór plecaka szkolnego nie jest ani prosty, ani oczywisty. Plecak powinien być nie tylko pakowny, ale przede wszystkim w pełni dostosowany do potrzeb kilkulatków. I to zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych. Dlatego nic nie sprawdza się tak dobrze jak Plecaki Forget Me Not Skip Hop. To niecodzienne połączenie plecaka i torby śniadaniowej pozwala dziecku czuć się pewnie i szybko odnaleźć się w nowej sytuacji. Dobra organizacja przestrzeni ma ogromne znaczenie dla poczucia pewności i procesu odnajdywania się w nowej rzeczywistości. Ale to nie wszystko. Bo Forget Me Not to nie tylko plecak i torba na drugie śniadanie. To także odblaskowa przypinka, która dba o bezpieczeństwo malca ze szkoły i do szkoły. Z tym plecakiem pierwszoklasista ma pod ręką wszystko, czego potrzebuje. A dzięki specjalnym, przezroczystym okienkom mama ma podgląd i wie, czy dziecko rzeczywiście spakowało wszystko, co powinno.

Przestrzeń dobrze zaplanowana

Niewiele jest takich plecaków jak Forget Me Not. Obszerne i dobrze zaplanowane wnętrze jest tym, co przekonuje najbardziej. W plecaku znajdują się m.in. specjalne kieszenie na akcesoria szkolne, przegródki na prace plastyczne czy miejsce na książki i zeszyty. Jest też i kieszonka na napoje, termoizolowana kieszeń na drugie śniadanie, dzięki czemu kanapka czy przekąska długo zachowuje świeżość.

Więcej informacji o Plecaku Forget Me Not Skip Hop Rodzice znajdą na  www.babymama.pl

Plecak Forget me not Chmurka Skip Hop- cena: 189,00 zł

Plecak Forget me not Piorun Skip Hop- cena: 189,00 zł1 komentarz

  1. Berta
    paź 02, 2015 @ 15:12:52

    Mamy model Skip Hopa z okularami i na razie sprwadza się bez zarzutu, jest przpiękny, pakowny a zarazem nie za wielki wiec nie przytlacza malego ucznia. miałam watpliwości czy wszystko pomiesci ale nie załuje, bo daje rade