Jak wyciskarka Kuvings ułatwia życie?

Postaw na świeżo wyciskane soki i ciesz się coraz lepszym zdrowiem swoim i swojej rodziny. Osiągniesz to za pomocą solidnej wyciskarki wolnoobrotowej Kuvings, dzięki której soki owocowe i warzywne smakują wybornie. Mało tego, dołączona aplikacja pozwoli Ci zmierzyć Twoje ciało i zaproponować przepisy według Twojej sylwetki i składu witamin oraz minerałów. Szykowanie soków z warzyw i owoców w ciemno przestaje istnieć.

Photo by Toni Cuenca from Pexels

Czym wyróżnia się wyciskarka Kuvings od innych?

Wyciskarka Kuvings jest wolnoobrotowa i pionowa, jak każda inna. Ma jednak wiele dodatkowych zalet, przez co stała się bardzo popularna i zyskała wiele nagród, w tym przez 5 lat z rzędu odznakę Złotego Lauru Konsumenta. Jej wyjątkowość świadczy fakt, iż jest interaktywna i ma m.in. dodatek w postaci aplikacji, która w ciągu jednej minuty podpowie Ci, jakie warzywa i owoce powinny znaleźć się w Twojej diecie, byś był zdrowy i pełny sił fizycznych oraz witalnych. Jeżeli masz nadwagę, aplikacja podpowie Ci taki zestaw owoców i warzyw, które pomogą regularnie zrzucać nadwagę bez żadnych niekorzystnych wpływów na Twój organizm.

Duży otwór pozwala na wkładanie owoców i warzyw bez zbytniego rozdrabniania. Wyciskane soki są bez grudek i fusów, co daje pełną satysfakcję zmysłową idealnego napoju. Szybkość obrotów jest jednakowa, dlatego sok zawsze będzie miał idealną konsystencję, pozbawioną niepotrzebnej piany z pęcherzyków powietrza. Po wyciśnięciu soku łatwo zdementujesz części i umyjesz je za pomocą trzech szczotek, które dotrą do każdego zakamarka mytego elementu.

Jakie dodatki znajdziesz w wyciskarce Kuvings?

Każda wyciskarka Kuvings ma zawsze dołączony dodatek. Może to być książka z przepisami lub możliwość skorzystania z trenera personalnego, który będzie Ci pomagał w rzeźbieniu Twej sylwetki za pomocą zaproponowanych ćwiczeń. W innym zestawie możesz znaleźć dodany np. generator ozonu. Ozonator pozbawia żywność szkodliwych substancji, będących pozostałościami po sztucznych nawozach.

Możesz wybrać wyciskarkę z dodanym sitem przecierowym, cytrusarką, zestawem próżniowym. Urządzenie do soków zbudowane jest solidnie i posłuży na wiele lat. Nawet gdy zużyje Ci się jakaś część, masz możliwość nabycia zniszczonej oddzielnego elementu. Dzięki temu sprzęt wciąż będzie gotowy do dalszej pracy bez potrzeby wymieniania całej wyciskarki na nową.

Wyciskarka wolnoobrotowa Kuvings wolna od bisfenoli

Bisfenoli używa się przy produkcji niektórych tworzyw sztucznych i papieru, które otrzymują przeznaczenie do kontaktu z żywnością. Niestety, okazało się, iż bisfenole szkodzą zdrowiu. Firma Kuvings, dbająca o bardzo wysoką jakość swoich produktów postanowiła zrezygnować z wszelkich trujących substancji przy produkcji swoich wyciskarek.