Usuń pieprzyki, brodawki i kurzajki przy pomocy Plexr

Ostatnie lata obfitują w niesamowite odkrycia naukowców, które pomagają uczynić nasze życie jeszcze prostszym i bardziej komfortowym.

Również w dziedzinie medycyny estetycznej naukowcy i kosmetolodzy dokonują istotnych przełomów dotyczących wiedzy i technologii wychodząc na przeciw swoim klientom i pacjentom. W końcu wygląd i ogólna prezencja to bardzo ważna sprawa w dzisiejszym świecie. Po prostu każdy lubi dobrze czuć się we własnej skórze. Niestety nie zawsze rodzimy się z nieskazitelną cerą i defekty takie jak brodawki, kurzajki czy pieprzyki odbierają nam pewność siebie i komfort życia. Na szczęście jest na to sposób i to bez użycia inwazyjnych zabiegów na skórę czy skalpela!

PLEXR, co to takiego i na czym polega zabieg?

PLEXR to nowoczesna technologia, która pozwala korzystać z dobrodziejstwa mikrowiązek plazmy. Urządzenie do wykonywania tego zabiegu na skórę wykorzystuje prąd zmienny o wysokim napięciu, niskiej częstotliwości i niskim natężeniu. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które znacznie poprawia bezpieczeństwo wykonywania zabiegu, gdyż technologia ta sprawia, że generowanie plazmy następuje jedynie między końcówką urządzenia a skórą pacjenta. Oznacza to, że ani lekarz, ani pacjent nie są narażeni na przepływ prądu przez całe ciało.

Plazma to podążając za fizyczną definicją – czwarty stan skupienia, który można postrzegać jako „skroplony gaz”. Jest to gaz zjonizowany, to znaczy, że większość elektronów w tym gazie oderwała się od atomów, tworząc aktywną wiązkę mikroplazmy. To właśnie ta wiązka, dzięki różnicy potencjałów elektromagnetycznych (między skórą pacjenta a końcówką urządzenia) pozwala odparowywać komórki naskórka, których chcemy się pozbyć.

Skóra w miejscu zabiegu jest obkurczana, zachodzi wtedy w niej proces sublimacji, to jest zmiany stanu skupienia ze stałego na gazowy, czyli nasze problemy dosłownie… wyparowują. Zabieg przeprowadza się na znieczuleniu miejscowym, trwa od kilku do kilkudziesięciu minut i jest absolutnie bezpieczny. Dzięki niemu możemy nie tylko przeprowadzić usuwanie kurzajek, pieprzyków czy brodawek, ale również zniwelować głębokie zmarszczki i blizny.

Efekty zabiegu Plexr

Najbardziej niesamowite jest to, że niezależnie od tego jaki problem zdecydujemy się usunąć za pomocą technologii Plexr, efekty w 70% -ciu procentach widoczne są już tuż po zabiegu, a ten trwa maksymalnie pół godziny. Kurzajki, brodawki czy pieprzyki po prostu znikają, zostawiając po sobie małe strupki, które „utrzymują” się 3-7 dni.

Aż trudno uwierzyć, ale efekty są równie fantastyczne również po zabiegu podnoszenia kącików ust, likwidacji zmarszczek na czole, szyi czy opadających powiek, choć w tym ostatnim przypadku, w zależności od skali defektu, zabieg czasem należy powtórzyć dwa, trzy razy, ale warto. Plexr pozwala usunąć przeszkadzające nam defekty szybko, dając gwarancję efektu, który się utrzyma.

Porównanie z innymi metodami i możliwe powikłania

Co daje technologii Plexr maksymalną przewagę nad innymi metodami medycyny estetycznej to przede wszystkim to, że nie grozi absolutnie żadnymi powikłaniami. Zupełnie inaczej niż w technikach laserowych, lub przy użyciu skalpela. Decydując się na Plexr masz pewność, że plazma zadziała tylko i wyłącznie w miejscu, na które lekarz skieruje wiązkę plazmy.

Zabiegi na skórę przy użyciu Plexr nie pozostawiają blizn i nie znane są żadne przeciwwskazania, które nie pozwoliły by na tę szybką i praktycznie bezbolesną metodę usunięcia kurzajek, zmarszczek, zmian trądzikowych czy innych blizn. Zabieg Plexr usuwający kurzajkę trwa nie dłużej niż 15 minut, a jego koszt jest stosunkowo niewielki, około 100-150 zł.

Decydując się na zabieg kosmetyczny w dobrych salonach medycyny estetycznej możesz liczyć na specjalistyczną diagnozę, stały kontakt z lekarzem i doradcą, wsparcie psychiczne, ale i kompleksowo wykonaną usługę, z darmowym znieczuleniem, ale i przyjaznymi dla kieszeni rabatami pozwalającymi kompleksowo pozbyć się defektów raz, a dobrze.

Artykuł powstał w oparciu o stronę salonu medycyny estetycznej Beauty4Ever.