Jak oryginalnie zapakować upominek? Wykorzystaj do tego pudełka ozdobne na prezenty!

Co zrobić, aby skromny upominek nabrał stylowego i eleganckiego wyglądu? Z pomocą przychodzą pudełka ozdobne na prezenty, które nadadzą subtelnej wytworności zakupionym podarunkom i posłużą jako efektowna oprawa dla upominku urodzinowego, świątecznego czy okolicznościowego. Jakie propozycje w tym zakresie przygotowali dla swoich klientów producenci? Wybór jest oszałamiający!

Photo by Daria Shevtsova from Pexels

Podziękuj gościom za przybycie!

Pudełka ozdobne na prezenty dla gości to stosunkowo nowa tradycja w Polsce, która do tej pory była praktykowana wyłącznie na weselach, chrzcinach czy Komuniach. Dziś jednak zatacza coraz szerszy krąg, czego dowodem jest obecność również na innych imprezach, takich jak: urodziny czy jubileusze. Efektowne, a przy tym wyrażające wdzięczność za udział w ważnym dla nas wydarzeniu będą dla gości wspaniałą pamiątką. Za sprawą ogromnej różnorodności wzorów, jakie dostępne są w sklepach internetowych i stacjonarnych, z łatwością można wybrać pudełka ozdobne na prezent idealnie wpisujące się w klimat danej uroczystości. Dużym zainteresowaniem cieszą się modele w kształcie wózka, które idealnie sprawdzą się w roli upominków dla gości z okazji narodzin dziecka. Polecane nie tylko dla rodziców chrzestnych i dziadków, ale również pozostałych członków rodziny. Z kolei dla gości weselnych przygotowano ofertę pudełek ozdobnych na prezent w kształcie fraka lub sukni ślubnej. Z pewnością będą miłą pamiątką dla wszystkich biesiadników. Uniwersalną propozycją są pudełeczka z wstążeczką lub udekorowane sercem, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

Brązowe pudełka z okienkiem

Odrębną kategorię pudełek ozdobnych na prezent stanowią te ozdobione okienkiem. Za sprawą unikalnej konstrukcji, eksponują zawartość zgromadzoną wewnątrz. Z kolei neutralna kolorystyka stanowi ozdobę samą w sobie (szczególnie, jeśli prezent ma być utrzymany w naturalnym, ekologicznym tonie) bądź może być bazą do dalszej personalizacji. Wystarczy ozdobić je wstążeczką, koronką, stemplami, farbami lub akcesoriami do decoupage, aby przełamać ich monotonny design.

Pudełka na kawę i słodycze GoatBox

W sprzedaży spotkać można również pudełka przeznaczone na kawę, czekoladę czy inne słodkości – rozmiarem idealnie dopasowane do rodzaju upominku. Stanowią oryginalne opakowanie, które dodatkowo można ozdobić według własnego pomysłu! Wystarczy dodać do niego dekoracyjną wstążkę lub podnieść atrakcyjność wykorzystując papiery ozdobne, stemple, farby czy tasiemki. Takie pudełko ozdobne na prezent będzie wspaniałym dodatkiem do upominku urodzinowego, okolicznościowego, a także firmowego.