Enchantimals – marzenie każdej, małej dziewczynki?

Jeżeli Twoje dziecko od dłuższego czasu wspomina Ci, że chciałoby otrzymać nową zabawkę, lalki enchantimals z pewnością będą dobrym wyborem. To marzenie niejednej, małej dziewczynki i fantastyczny prezent dla różne okazje. Czym są te zabawki? Gdzie je kupić? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule.

Photo by Polesie Toys from Pexels

Lalki enchantimals – skąd się wzięły?

Jako rodzic kilkuletniej dziewczynki z pewnością znasz bajkę „Enchantimals”. To popularna, emitowana przez stację Minimini+ seria, która podbija serca dzieci na całym świecie. Pierwszy odcinek tej animowanej bajki został wyemitowany w 2017 roku. Od tego momentu niemal każda mała dziewczynka na świecie chciałaby być strażniczką lasu. Seria „Enchantimals” odniosła tak wielki sukces, że postanowiono stworzyć linię zabawek, nawiązującą do bajki. W ten sposób powstały lalki enchantimals. Zadaniem tej serii było kształtowanie w dzieciach miłości do przyrody i zwierząt. Właśnie dlatego każda bohaterka posiada swoje własne zwierzątko, którym się opiekuje. Spędzają one tak wiele czasu ze swoimi pupilami, że wręcz zaczęły się do nich upodabniać.

Co oferują?

Pewnie Twoje dziecko ma już swoje ulubione lalki enchantimals. Być może jesteś w trakcie zbierania całej serii tych zabawek. Warto jednak wiedzieć, co tak naprawdę znajdziesz w ofercie sklepów z zabawkami. Lalki enchantimals posiadają co najmniej kilkanaście różnych modeli (i wciąż powstają nowe). Możesz na przykład kupić lalkę ze skunksem, z króliczkiem, jeleniem, motylem, pszczółką, biedronką, krabem morskim, rozgwiazdą, lisem, świnką albo pawiem. W zestawie znajdziesz również dodatkowe akcesoria do zabawy, w tym chociażby ogrodową altankę, zestaw do kąpieli, wózek z owocami albo przychodnię dla zwierząt.

Lalki enchantimals – czy warto?

Lalki enchantimals to bardzo modne zabawki dla dzieci. Na pewno sprawisz nimi swojemu dziecku wielką radość. Poza tym lalki enchantimals wykonane są z trwałego i wytrzymałego materiału. Dzięki temu nie niszczą się i nie zużywają zbyt szybko. Laleczki posiadają mniej więcej 15 centymetrów wysokości. Stworzono je z dbałością o każdy, najdrobniejszy detal. Poszczególne zestawy posiadają świetne dodatki, które inspirują do zabawy. Należy jednak pamiętać o tym, że lalki enchantimals nie są przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Dostosowane są do potrzeb maluchów od 4 do 12 roku życia.

Gdzie je kupić?

Lalki enchantimals można kupić w dobrych sklepach z zabawkami. Znajdziesz je zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Polecamy między innymi stronę internetową damizabawki.pl.