Ełczanie dla Ełczan – bawmy się pomagając

17, 19.10. W piątek 17 października w ECK-u koncert zespołów: Freakin Rudeboys oraz Ignorant. Odbędą się również aukcje charytatywne. Natomiast w niedzielę na osiedlu Zatorze odbędzie się festyn charytatywny. Podczas imprez zbierane będą darowizny na rzecz państwa Ciszewskich.

„Ełczanie dla Ełczan” pod takim hasłem odbędzie się cykl akcji charytatywnych na rzecz państwa Ciszewskich. Przypomnijmy, że 23 września w wyniku wybuchu gazu w budynku przy ul. Suwalskiej w Ełku rodzina straciła dach nad głową, cały swój dobytek i miejsce pracy. Akcję pomocy poszkodowanym organizuje Wolontariacki Ośrodek Wsparcia. 

W piątek zaplanowano koncert charytatywny w Ełckim Centrum Kultury. Na scenie wystąpią zespoły Freakin Rudeboys oraz Ignorant. Odbędą się również aukcje charytatywne. Początek koncertu o godz. 19.00.

Natomiast w niedzielę na osiedlu Zatorze odbędzie się festyn charytatywny. Podczas imprezy zbierane będą darowizny na rzecz państwa Ciszewskich. Oprócz tego organizatorzy przygotowali sporo atrakcji. Na festynie będzie można m.in. pośpiewać, potańczyć skorzystać z „dmuchańców”, pojeździć na kucyku, postrzelać na strzelnicy elektronicznej, uczestniczyć w warsztatach i pokazach, zrobić zwierzątko z balonika, przejechać się „wystrzałowym” motorem lub samochodem, poskakać na trampolinie, pomalować, porysować, porzeźbić, zrobić „śmieszne” zdjęcie z naszymi maskotkami przy kolorowej planszy, zjeść przeróżne smakołyki, wygrać atrakcyjne nagrody na loterii, a przede wszystkim zrobić dobry uczynek – pomóc rodzinie Ciszewskich.

Początek festynu o godz. 12.00.

Państwa Ciszewskich można również wesprzeć wpłacając darowiznę na konto Ełckie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów ESSA. Nr konta: 5515 40 1072 2022 5081 5973 0001 z dopiskiem „darowizna dla rodziny Ciszewskich”.

Terminy:

Koncert w ECK: 17 października, godz. 19.00

Festyn: 19 października 2014 r.
godz. 12:00 – 16:00
teren przy TESCO