Ełcka Zmarzlina

8-9.01. „Maraton Pieszy na Orientację – Ełcka Zmarzlina ” to impreza turystyczno-sportowa na orientację. Start na terenie Powiatu Ełckiego, meta na terenie miasta Ełk. Zawody rozgrywane będą tym razem na trzech dystansach 100, 50 i 10 km. Uczestników obowiązują limity czasowe na pokonanie dystansów: 100 km 24-godzinny, 50 km 12 –godzin, 10 km 3 godziny. Zawodnicy mogą iść samodzielnie lub w grupach.

Maraton przeznaczony jest dla amatorów turystyki pieszej o bardzo dobrym przygotowaniu kondycyjnym. Warunkiem dopuszczenia do startu jest ukończone 18 lat i złożenie organizatorom pisemnego oświadczenia o starcie w maratonie na własną odpowiedzialność oraz o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania długodystansowych marszów. Młodzież powyżej 16 roku życia może wziąć udział w maratonie po przedstawieniu pisemnej zgody rodziców na start w maratonie oraz zaświadczenia od lekarza dopuszczającego do startu w maratonie.

Więcej szczegółów w regulaminie http://www.mosir.elk.com.pl/liga/maraton_2016/index.html, a wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać od p.Wiesława Rusaka tel. 601 891 616 lub rusak@fantex.pl .

Jeżeli  chcecie poczuć jak może być w tym roku- zapraszam na relację z jednych z poprzednich zawodów. Brrr, od samego czytania robi się zimno .

http://biegajznami.pl/imprezy/relacje/ecka-zmarzlina-2012-relacja