Dzień Dziecka w kinie – mamy bilety

Jutro Dzień Dziecka – możecie zabrać swoją pociechę do kina na „Księgę dżungli” lub „Łowcę i Królową Lodu” do kina ECK. Mamy dla was po dwa podwójne bilety na każdy z seansów. 

lowca_krolowa_lodu_plakatZanim Ravenna dostrzegła oszałamiający rozkwit urody Śnieżki i widmo utraty władzy, obserwowała swoją siostrę Freyę, która – po bolesnej zdradzie – uciekła z Królestwa. Na odludziu stworzyła legion lodowych łowców-morderców, kierujących się w życiu jedną zasadą: nigdy nie kochać. Gdy Królowa Lodu dowiaduje się o nieszczęśliwych losach Ravenny, zleca legionowi zabójców, aby sprowadzili Magiczne Zwierciadło.

1 czerwca godz. 19.00

kino ECK

ksiega_dzungli_plakatPrzerażający tygrys Shere Khan postanawia wyeliminować z dżungli wszystko, co uważa za zagrożenie. Wychowany przez rodzinę wilków chłopiec o imieniu Mowgli przestaje być tam mile widziany. Zmuszony do porzucenia jedynego domu, jaki kiedykolwiek miał, Mowgli wyrusza w fascynującą podróż, podczas której odkryje swoje pochodzenie. Jego przewodnikami są pantera Bagheera, która przyjmuje rolę srogiego mentora, oraz niedźwiedź-filozof Baloo.

1 czerwca godz. 17.00

kino ECK

KONKURS:

Mamy do oddania po dwa podwójne bilety na każdy z seansów. Mają szanse trafić one do osób, które polubią Kobiecy Ełk na FB, zaś na maila: redakcja@kobiecyelk.pl przyślą odpowiedź na pytanie: Jaka jest Twoja ulubiona bajka? i  podadzą swoje imię i nazwisko. Bilety trafią do osób, których maile dotrą jako pierwszy, drugi oraz szósty i siódmy. Jedna osoba – jeden mail.

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

Konkurs był naprawdę błyskawiczny – jesteście czujni 🙂 Na godz. 17.00 bilety otrzymują: Robert J., Małgorzata K., na 19.00 – Marcin G., Elżbieta N. Gratulujemy, wszystkim dziękujemy za udział.